Ubytovanie pri mori v mobilných domčekoch.

Skúsili ste niekedy dovolenku v mobilných domoch? Mnohí si vyberajú ubytovanie v apartmánoch, s vlastnou kuchynkou, alebo ubytovanie v hotelovej izbe so všetkými službami. Tu nájdete kombináciu oboch. Mobilné domčeky poskytujú súkromie, vlastnú kuchynku, veľkú terasu a zároveň sa nachádzajú v rezortoch so všetkými službami, ako v hoteloch.  Čo viac si želať?

Čo sú najväčšie výhody ubytovania v mobilných domčekoch?

Vlastné súkromie – domček máte ako rodina len pre seba.

Veľká terasa – spojenie vnútorného a vonkajšieho prostredia ponúka terasa. Tu si môžete vychutnať raňajky, či večeru, tráviť čas s rodinou, čítať knihu, deti sa hrať, či len tak leňošiť

Vlastnú kuchyňa – či si objednáte polpenziu alebo nie (v niektorých rezortoch to možné je, niekde je ubytovanie len bez stravy, či s raňajkami), plne vybavená kuchynka sa vždy zíde.

Vynikajúce a kompletné služby – domčeky sa nachádzajú v rezortoch, kde nájdete všetky služby – bazény pre deti, ihriská, animačný program, potraviny, reštaurácie, zmrzlinárne, športoviská,……

Väčšina kempingových rezortov s mobilnými domčekmi sa nachádza priamo pri mori, alebo v blízkosti.

Ako taký mobilný dom vyzerá?

Je to drevený domček s určitým počtom spální, podľa veľkosti, s vlastnou kuchynkou, spoločná miestnosť na pozeranie telky, jedenie, oddych, veľká terasa s vonkajším posedením, prípadne ležadlami. Vybavenie domčeka samozrejme závisí od typu. Môžu byť štandardné, ale aj superior či premium.

Kuchynka je vždy plne vybavená na varenie, často je súčasťou kávovar, či umývačka riadu. Domčeky majú samozrejme klímu. V každom domčeku je minimálne jedna kúpeľňa, častokrát aj dve.

Najlepšie mobilné domy v rezortoch pre rodiny s deťmi.

Zaton Holiday Resort

Najžiadanejší rezort a pre rodiny s deťmi je top. Nájdete tu všetko. Ubytovať sa dá v apartmánoch, ale i mobilných domoch. Tie sú rôznej veľkosti, nachádzajú sa medzi stromami a poskytujú dostatok súkromia. Rezortné služby sú vynikajúce, s bazénmi, pláž piesková, čo je v Chorvátsku skôr výnimočné.

Maravea Camping Resort

Krásne a čisté more, príjemné ubytovanie v prírode, domčeky aj v časti len pre rodiny, kde je všetko prispôsobené práve im. Medzi olivovníkmi, vinicami a blízko pri pláži. Bazény sú na rôznych miestach, ihrisko, animácie, reštaurácie.

Mobilné domy POLARI

S unikátnymi bazénmi a sprejovým parkom pre deti, kde vodná zábava nekončí. K tomu ihriská, program pre deti i dospelých, športové vyžitie. A to všetto pri krásnej zátoke, v obklopení olivovníkov a voňavých borovíc. Domčeky sú rôznej úrovne, rôznej veľkosti, všetky však ponúkajú pohodlie na atraktívnu rodinnú dovolenku.

Resort AMARIN – mobilné domy

Resort Amarin, to je krásne miesto práve pre rodiny s deťmi, ktoré ponúka priestor na šport, zábavu, detské šantenie a behanie. Pri nádhernom meste Rovinj, na ktoré je nádherný výhľad priamo z bazéna, či pláže. Mobilné domy sú veľmi priestranné a patria k tým najkvalitnejším.

JESOLO MARE FAMILY CAMPING VILLAGE

Pohoda, kľud, ale aj športové vyžitie, zábavný program a mnoho mnoho piesku. Domčeky sú rôznej kategórie, od deluxe až po štandard. Pláž veľká, piesková. Miesto je kľudné, ale na okolí je mnoho detských parkov, aquapark, či miest. Odporúčame navštíviť turistické mesto Lido di Jesolo, alebo aj Benátky, aj s deťmi to rozhodne stojí za to.

VIGNA SUL MAR FAMILY CAMPING VILLAGE

Rôzne detské atrakcie, ihriská, mobilné domy opäť rôznej úrovne. Možnosť aj polpenzie.

JESOLO MARE FAMILY VILLAGE

Ubytovanie priamo pri mori, aj s veľkým aquaparkom priamo v rezorte. Rodiny tu nájdu rôzne bazény, tobogány, detské zábavné vodné hry, šmýkačky, ale aj skokanský mostík, či pomalú rieku. K tomu animácie, ihriská, športoviská, ale aj pokoj v mobilných domoch rôznej úrovne.

Najčítanejšie články