fbpx

POLARI MOBILNÉ DOMČEKY a glamping.

Zobudíte sa v pokoji stromov a olivovníkov, obklopení morom v krásnej zátoke, s unikátnymi bazénmi a sprejovým parkom pre deti. Ubytovanie formou mobilných domov a glampingu.

Viac informácií
Bez stravy S raňajkami
Aquapark Bazén More

Rezort POLARI sa nachádza len 3,5 km od nádherného historického mesta Rovinj. Dostanete sa k nemu na bicykli, pešo po chodníku, alebo autom. Nachádza sa v pokojnej zátoke, na okolí sú stromy, olivovníky, cyprusy a voňavé borovice.

Miesto ponúka množstvo športových a zábavných aktivít nielen pre deti, ale i pre celú rodinu. Súčasťou je veľký bazénový komplex s rôznych typom bazénov, ako aj detský sprej park s vodnými atrakciami, predstavuje plochu 600 m2, čo je naozaj veľa zábavy. Je to pre deti veľmi atraktívne miesto, kde sa deti vyšantia a rodičia si v pohode môžu užiť kávičku.

V rezorte je viac barov, reštaurácií a rýchleho občerstvenia.

Mobilné domy sa nachádzajú v rôznych úrovniach, sú priamo pri pláži, i ďalej v lese, kde ponúkajú ticho a pohodu, zároveň sú stále blízko k moru a všetkým službám. K dispozícii sú domčeky Premium, Deluxe a Standard. Rôznej veľkosti, s dvomi, či tromi spálňami, každý má vlastnú terasu.  Niektoré aj vlastnú vírivku, či bazény v lokalite.

Pláž je dlhá 2 km, takže každý si nájde svoje miesto. Je ocenená modrou vlajkou za čistotu a ponúkané služby, kamienková, spevnená, dláždená, prírodná.

Služby v rezorte: bankomat, pekáreň, miesto na grilovanie, ihriská, zmenáreň, možnosť požičať auto, exkurzie do okolia, ovocie-zelenina, supermarket, špecializované obchody, masáže, wifi, vodný taxi do Rovinj, požičovňa bicyklov.

Množstvo aktivít, krásne more, vynikajúce ubytovanie v krásnom prostredí vám zaručia dokonalú rodinnú dovolenku. Miesto je vhodné aj pre psíkov, ktorí majú vlastnú pláž, je samozrejme mimo tej rodinnej.

 

Pre deti je toho mnoho:

 • Obrovský vodný sprejový park
 • Detské bazény
 • Plavecké bazény
 • Športové aktivity – vodné i na rôznych ihriskách
 • Vonkajšie detské ihriská v rôznych lokalitách
 • Trampolíny
 • Denné i večerné animácie, zábavné i športové
 • Video hry
 • Vodný aquapark v mori
 • Požičovňa skútrov
 • Mnoho iného

 

Pre malinké bábätká je to pokojné miesto, kde je dostupnosť s kočíkom.

Bazény sú aj pre malinké detičky.

V reštaurácii je samozrejmosťou vysoká stolička, na izbách postieľka.

Okolie rezortu je ideálne na bicyklovanie, rodinné prechádzky, či spoznávanie okolitých miest.

Najzaujímavejšie a najbližšie je mesto Rovinj. Je to krásne historické mesto s obchodíkmi, prístavom s veľkými loďami, reštauráciami, kaviarňami a letným životom. V blízkosti sú aquaparky, zábavné parky.

Zbytovanie je možné v rôznych typoch mobilných domčekov, či glamping stanov. Sú všetky veľmi pekné, obklopené krásnou prírodou. Cena závisí od veľkosti a termínu. Prosíme, pošlite nám nezáväznú rezerváciu a my vám mailom pošleme presnú cenovú ponuku pre vašu rodinu.

CESTUJ S DEŤMI S NAMI