fbpx

ILIRIJA Resort Biograd na Moru

Tina Ujevića 7 , 23210 Biograd , Chorvátsko

Rezort plný aktivít pre rodiny s deťmi, zložený z troch rôznych hotelov, priamo pri mori a výbornými službami. Kto má rád obchodíky a mesto, tak len kúsok od hotelov sa dostanete cez krásnu promenádu do mesta Biograd. Krásne zamerané na detských hostí so všetkými službami orientovanými na rodiny.

Viac informácií
Polpenzia S raňajkami
Aquapark Bazén More Wellness

Ilirija Resort je miesto zložené z troch hotelov – Hotel Ilirija****. Hotel Adriatic**** a Hotel Kornati****

Hotely sa nachádzajú priamo pri morskom pobreží, blízko pláže a na druhej strane len kúsok od centra starého historického mesta Biograd. Cez krásnu promenádu sa ľahko dostanete ku obchodíkom, kaviarňam, či reštauráciám.

Jednotlivé hotely majú svoje vonkajšie bazény, ktoré je možné využívať. Zároveň v rámci rezortu sa nachádza vonkajší bazén s vyhrievanou sladkou vodou, vodnými efektami a detský bazén s výhľadom na more.

Pláže sú ocenené Modrou vlajkou za čistotu. Je to kamienková pláž, s časťami spevnenými. Z pláže vychádza bazén s morskou vodou. Prechádzkou sa dostanete aj na neďalekú pieskovú pláž. Na pláži sú ihriská, ale aj kaviarne, či potrebné vybavenie. Okolité borovicové stromy zabezpečujú potrebný tieň.

V Rezorte Ilirija sú deti stredobodom pozornosti. Poteší ich program s animačným tímom, maskot Ilirka ich zabaví počas dňa.

Prostredie Ilirija reyortu je náherné, popretkávané množstvom cestičiek a chodníkov, ale aj promenád pri mori a cestičiek cez lesopark. Resort je prepojený s Camp Park Soline a uprestred sa nachádza Tenisové centrum Ilirija.

Strava je možná formou raňajok, alebo polpenzie. Ak si chcete vychutnať okolité reštaurácie a bary, isto oceníte gurmánske zážitky s výhľadom more. Reštaurácia Hotela Adriatic má aj detské ihrisko.

Detský klub
Klub tínedžerov – game room
Detské ihrisko – Dv tieni borovicového lesa vedľa baru Lavender.
Bazény rôzneho druhu

Denné denné a večerné programy pre deti a dospelých
Starostlivosť o deti
Škola plávania pre deti (júl – august)
Tenisová škola pre deti (jún – august)

Stolný tenis, športoviská

Za príplatok vodný aquapark, tobogány

VEČERNÉ PROGRAMY:
– ANIMAČNÉ VEČERNÉ PROGRAMY: mini diskotéka, detský kabaret, talentová šou, hudobný kvíz, mini bingo, mini karneval, rôzne tematické zábavné večery
– VEČERNÉ PROGRAMY VONKAJŠIE: kúzelník, klauniáda, detské predstavenia, DJ večer, živá hudba
– KRESLENÝ VEČER: každý deň po večernej animácii alebo mimo večerného programu

 

 

  • Výbava pre bábätká (po dohode) v cene
  • Samoobslužný kútik pre deti s možnosťou prípravy čerstvej kaše pre bábätká
  • Detské ihrisko aj pre malé deti
  • Detský bazén
  • Postieľka, posteľná bielizeň
  • Detská sedačka, príbor
  • Nočník

Biograd má ideálnu polohu ako centrum pobrežia Jadranského mora. Je to krásne a historické mesto, ktoré stojí za návštevu. Nachádza sa v blízkosti Národeného Parku Kornati, Národného parku Krka a Prírodného parku Vranské jazero (oblasť známa pre ornitológov, rybárov a aj kanoistov).

Málokedy bola príroda taká štedrá ako práve v tejto časti jadranského pobrežia a vytvorila jedno z najrozsiahlejších súostroví na svete. Najbližším ostrovom, ktorý má denné lodné spojenie s Biogradom, je ostrov Pašman. V blízkosti Biogradu sa nachádza malý ostrov Vrgada, kde sa organizujú výlety ako do Národného parku Kornati, ktorý si svojou jedinečnosťou a neopísateľnou krásou zaslúži byť vyhlásený za perlu Jadranu.

Ak máte chuť na väčší výlet, rozhodne treba navštíviť Plitvické jazerá. Buď ako celodenný výlet, alebo cestou na dovolenku, alebo z dovolenky. Stojí to za zastávku.

Za návštevu isto stojí aj pekné mesto Zadar, či z druhej strany Šibenik

Ubytovanie v Hoteloch Ilirija, Adriatic, Kornati.

Izby rôzneho druhu, prevažne 2+1, ale aj rodinné 2+2. Pošlite nám nezáväznú rezerváciu, radi vám pošleme presnú cenovú ponuku pre vašu rodinu na vami uvedený termín.

CESTUJ S DEŤMI S NAMI