O nás

Sme cestovný internetový portál pre rodiny s deťmi – ponúkame rodinné hotely a apartmány doma, i v zahraničí. S nami si vyberiete peknú rodinnú dovolenku, či predĺžený rodinný víkend.

Rodinám s deťmi i bábätkami, pomáhame vyberať tie správne zariadenia na dovolenku, či kratší pobyt. Nami ponúkané zariadenia zabezpečujú servis pre každého člena rodiny. V hoteloch/apartmánoch sú deti vítané, priam žiadané a nájdete v nich komplexný servis, od detskej stoličky, cez animácie, detské kútiky, ihriská, detské bazény, ale aj milý a láskavý prístup personálu. Kompletný zoznam ponúkaných služieb nájdete pri každom hoteli zvlášť, rozdelený do oblastí Základné info (celkové informácie o hoteloch), ponuka pre deti, ponuka pre bábätká, čo nájdete v okolí daného zariadenia a ku každému hotelu je priradená bohatá fotogaléria.

Prečo rezervovať pobyt cez nás?

Predstavte si , ako si vyberáte dovolenku. Pozriete si google, airbnb, alebo booking. Pozriete recenzie na tripadvisor a hľadáte a hľadáte a hľadáte. Tam nie je voľné, tam nemajú pekný bazén, tam sa nám nepáči prostredie a keď už niečo vyberiete, cena je katastrofa.

Čoraz viac rodičov presne vie, čo od dovolenky, či kratšieho pobytu očakáva a hľadajú, čo potrebujú. Len niekedy je to celkom náročné a trvá to dlho.

Tak prečo si hľadanie neuľahčiť? Pomôžeme vám pri výbere. Odporučíme vám to, čo sme sami s deťmi vyskúšali. A to všetko za rovnakú cenu, ako máte priamo v hoteloch. Naša cestovka je proste iná. 

Skúšame, hľadáme a komunikujeme a snažíme sa ponúknuť to, o čo má klient záujem, prípadne to, čo by sme mu my odporučili.

Prečo cestovať s nami?

  • Snažíme sa vám rodičom vyjsť osobne v ústrety, s milým prístupom ďalej zájdeš. Veríme, že sa nám to darí. 🙂
  • Pripravili sme pre vás výber TOP detských hotelov a zariadení, ktoré sme sami otestovali a kde boli naše deti veľmi spokojné.
  • Pravidelne s hotelmi komunikujeme, ponúkame vám výhodné balíčky, za dobrú cenu. Nemusíte sa preklikávať x-hotelmi, radi vám opíšeme a odporučíme taký, ktorý vieme, že ponúka kvalitné služby pre rodiny. A to presne pre vašu rodinu.
  • Ceny nanavyšujeme. Sú také, ako by ste si objednali priamo. Častokrát aj nižšie, neplatíte cenu za bankovú transakciu do zahraničia, alebo poznáme ten správny pobytový balíček, ktorý je cenovo výhodnejší.
  • Všetko za vás vybavíme. Nemusíte nič riešiť. Hotel vám odporučíme, pošleme cenovú ponuku, opíšeme vám, čo v hoteloch nájdete, na našej stránke nájdete aj presný opis, čo môžete očakávať. Vašou úlohou je len sa správne rozhodnúť. 
  • Snažíme sa publikovať čo najviac informácií o hoteloch, aby ste vedeli, čo môžete čakať. Zvlášť pre vás rodičov. V informáciách nájdete presný zoznam toho, čo hotel ponúka pre vás rodičov, pre malé deti, väčšie deti, čo nájdete v okolí. A samozrejme rozsiahlu galériu, aby ste hotel videli aj na fotkách.
  • Ušetríme vám teda čas, možno aj trošku nervy pri výbere. 🙂

A čo je samozrejmé? Ak si vyberiete hotel cez nás, máte zaručené, že stačí toho zbaliť menej. Hračky, detské kútiky, ihriská, vybavenie pre bábätká, to všetko v hoteloch nájdete.

Kontakt:

Ak máte záujem dozvedieť sa o konkrétnej ponuke viac, prípadne chcete zaujímavý tip na dovolenku, prosím kontaktujte nás na info@holiday4kids.sk , alebo na telefónnom čísle: 0903 303 595.

www.holiday4kids.sk

Všetko pre dovolenku s deťmi.

Portál prevádzkuje:

Be BF, s.r.o.

Malokarpatská 1

900 29 Nová Dedinka

IČO: 46 543 953

DIČ: 2023424953

Zapísaný v OR Okresného súdu Bratislava I, Vložka číslo 79298/B, oddiel Sro.

Pre baby friendly zariadenia: 

Ak ste hotel, ktorý by rád spropagoval svoje zariadnie iným rodičom a má čo ponúknuť aj maličkým klientom, prosím kontaktujte nás na marketing@holiday4kids.sk