fbpx

RESORT AMARIN – mobilné domy, glamping a apartmány

Monsena 2, 52210 Rovinj, Chorvátsko

Resort Amarin, to je krásne miesto práve pre rodiny s deťmi, ktoré ponúka priestor na šport, zábavu, detské šantenie a behanie. Pri nádhernom meste Rovinj, na ktoré je nádherný výhľad priamo z bazéna, či pláže.

Viac informácií
Bez stravy Polpenzia
Bazén More

Resort AMARIN, to sú krásne a moderné mobilné domy s vlastnou terasou, glamping stany, ktoré sú čoraz atraktívnejšie pre rodiny, alebo apartmány.

Oddelenou súčasťou je Hotel Amarin, ktorý patrí k top detským hotelom v Chorvátsku. Nachádza sa v bezprostrednej blízkosti.

Rezort ponúka široké športové vyžitie, či už vodné športy, mini golf, tenisové či volejbalové kurty, požičovňa bicyklov, to všetko tu nájdete.

Krásne tri bazény – dva väčšie a jeden detský ponúka nádherný výhľad na historické mesto Rovinj, ktoré rozhodne stojí za návštevu. Dostanete sa tam dlhšou prechádzkou, autom, ale priamo z rezortu chodí pravidelne niekoľkokrát do dňa loďka, čo je asi najzaujímavejší spôsob prepravy.

Vybrať si môžete ubytovanie v rôznych typoch mobilných domčekov, kde každý má 2 alebo 3 spálne, vlastnú terasu, 1-2 kúpeľne. Sú moderne zariadené a len minútku od mora. Glamping stany sú stany s vlastným sociálnym zariadením, teraskou, kuchynkou a ponúkajú moderný spôsob stanovania, veľmi pohodlný a pre deti veľmi dobrodružný. Ak ste za klasický apartmán, tie sa nachádzajú rovnako v rezorte, sú veľmi pohodlné, pekne zariadené, kúsok od pláže.

Pláž je kamienková, ocenená modrou vlajkou za čistotu, služby a vybavenie pláže. Vybrať si môžete aj skalnatú pláž, ak máte radi viac súkromia, alebo spevnené časti na vynikajúce opaľovanie, či skákanie do mora. V mori sa nachádza aj veľké detské skákacie ihrisko (za doplatok), v čase aktívnej sezóny.

Reštaurácie a bary sú priamo pri pláži a ponúkajú rôzne druhy občerstvenia, či už máte záujem o rýchlu stravu, alebo kompletné menu. Animačný program počas leta je plný zábavy pre deti i tínedžerov.

Služby v rezorte: potraviny, pekáreň, barbecue miesto, bankomat, dve detské ihriská, ďalšie v blízkosti Hotela Amarin, reštaurácie, bar, možnosť exkurzií, wifi zdarma, masáže, kaderníctvo, novinový stánok, zelovoc, parkovanie pri domčekoch, vonkajšie malé fitnes, taxi loď do mesta Rovinkj, požičovňa bicyklov, zmenáreň. Možnosť ubytovania aj so psíkom (pláž zvlášť pre psov).

Deti tu rozhodne nájdu miesto, kde sa vyšantia a vybehajú.

Dve ihriská – pre menšie i väčšie deti

Tri bazény s krásnym výhľadom, priamo pri pláži a reštaurácii. Pre malé detičky je malý bazén so šmýkačkou.

Animačný program – diskotéky, večerná zábava.

Minigolf

Požičovňa bicyklov

Tenisový, volejbalový kurt

Promenáda ponúka možnosť prechádzok, aj s detským kočíkom.

Mini posilňovňa pre tínedžerov

 

Rezort ponúka pre rodičov rovnako veľa zábavy, ako pre deti. Celá rodina si príde na svoje.

Športové vyžitie – rôzne druhy vodných športov, bicykle, tenis, volejbal, minigolf.

Kulinárske špeciality v reštaurácii.

Možnosť grilovať – či už priamo v mobilných domoch, alebo na verejnom priestranstve určenom pre hostí.

K dispozícii sú potraviny, ovocie-zelenina, hotové jedlá.

Masáže, kaderníctvo.

Plavecký bazén.

 

 

Jednoznačne je na okolí najkrajšie historické mesto Rovinj. Dostanete sa tam autom, dlhou prechádzkou, alebo loďou, priamo z rezortu. Mesto je nádherné, s krásnymi uličkami a prístavom. Centrum mesta je 2 km vzdialené.

Celá Istria je nádherné miesto, plné prírodných a čistých pláží. Na okolí nájdete aquaparky, zábavné parky, obchodíky, krásne mestá ako Umag, Pula, či Vrsar. Je ich mnoho a rodiny na tomto mieste zažijú krásnu dovolenku.

Ubytovanie je formou apartmánov, či mobilných domčekov rôznej kvality. Ideálne sú tie pre rodiny s deťmi. Pošlite nám nezáväznú cenovú ponuku a my vám pošleme cenu presne pre vašu rodinu a vami zvolený termín.

CESTUJ S DEŤMI S NAMI