fbpx

Family Hotel Amarin

V. Nazora 6, Rovinj Chorvátsko Cena od 80 € /noc

Čisté línie a pohodlie pre rodičov, nekonečné množstvo zábavy pre deti, takto by sme mohli najjednoduchšie opísať tento krásny, nový, rodinný hotel na poloostrove Istria.

Viac informácií
Plná penzia
Bazén More Wellness

Čisté línie a pohodlie pre rodičov, nekonečné množstvo zábavy pre deti, takto by sme mohli najjednoduchšie opísať tento krásny, nový, rodinný hotel, ktorý disponuje 276 vkusne zariadenými izbami.

Hotel Amarin je ideálnym miestom na strávenie bezstarostnej rodinnej dovolenky, nachádza sa na zelenej časti polostrova Istria, len 50 metrov od príjemnej kamienkovej pláže.

Ubytovanie

Hotel ponúka rôzne typy klimatizovaných a kvalitne zariadených izieb, štandardné izby s možnosťou prístelky, rodinné izby, či rôzne typy apartmánov. Všetko vhodné pre rodiny s deťmi. Izby sú kompletne vybavené, vo všetkých izbách je vám k dispozícii klimatizácia, satelitná TV s plochou obrazovkou a kúpeľňa. Pre pohodlie hosti sú v nej pripravené župany, papuče a toaletné potreby. Každá izba má balkón a väčšina z nich má krásny výhľad na more a staré mesto Rovinj. Wifi pripojenie a parkovanie je zadarmo. V hoteli mysleli aj na špeciálne potreby a zabezpečujú bezbariérový prístup.

Vybavenie hotela

Hosťom sú k dispozícii recepčné služby, bankomat, zmenáreň, výťahy, izbové služby, štyri reštaurácie so špeciálnym menu pre deti, vonkajší bazénový komplex a vnútorné bazény, detské kluby pre rôzne vekové kategórie. Hotel ponúka bohatú ponuku športových aktivít pre všetky vekové skupiny, kaderníctvo, služby stráženia detí a mnoho iného. K tomu pre deti detský svet, ihriská.

Stravovanie

Plná penzia formou bufetu. K obedom a večeri sú čapované nápoje, džús a voda zadarmo.

Šport a zábava

V hoteli nájdete detské ihrisko a tri detské herne prispôsobené rôznym vekovým skupinám. Nájdete tu kino, kryté a vonkajšie bazény, wellness & spa,  fitness centrum. Pre deti a dospelých sa konajú pravidelné animácie, zumba, aerobic, plážový volejbal, posilňovňa, ale aj fitnes pre deti.

Za poplatok sú ďalšie služby, ako prenájom bicyklov, tenisové kurty alebo možnosť vyskúšať sa vo vodných športoch.

K dispozícii je aj kyvadlový autobus do centra mesta zadarmo. Z hľadiska polohy, ale aj vďaka širokej ponuke a kvality služieb, je to vynikajúci hotel na letnú rodinnú dovolenku.

Ležadlá, slnečníky a osušky na pláži a pri bazéne sú zdarma.

V hoteli Amarin si aj deti prídu na svoje. Nechajte deti aby si voľne vyberali z rôznych zábavných, športových a voľnočasových aktivít. Hotel je pripravený na príchod rodín:

 • rodinné izby
 • menu a bufet pre deti
 • wellness & spa procedúry pre deti
 • vnútorné a vonkajšie detské bazény
 • KIDS GYM– detská posilňovňa
 • Jedinečné zábavné programy pre deti, rozdelené do 3 vekových skupín, pričom každá pozostáva z aktivít prispôsobených veku.
 • vonkajšie detské ihrisko
 • herňa pre deti
 • izba s videohrami a ďalšími zábavnými možnosťami

Deti do 14 rokov majú prístelku zadarmo.

V hoteli mysleli aj na pohodlie najmenších návštevníkov:

 • detské stoličky
 • detská postieľka
 • vonkajší a vnútorný detský bazén
 • vonkajšie ihrisko
 • vnútorné ihrisko

Jedinečné zábavné programy pre deti, rozdelené do 3 vekových skupín, pričom každá pozostáva z aktivít prispôsobených veku.

24 hodinové opatrovanie deti (od 9.00-20.00 v „Baby“ klube zdarma, v iných hodinách za poplatok).

V Hoteli Amarin si starosti robiť nemusíte. Oddychujte a užívajte si bezstarostnú rodinnú dovolenku. Kým sa vaše deti šantia s kvalifikovanými animátormi, vy si môžete vychutnávať kulinárske špeciality, alebo sa nechajte  hýčkať vo  wellnes & spa. Oddychujte aktívne vo fitness centre, alebo vyskúšajte za poplatok vodné športy. Možnosti je naozaj veľa.

 

Mesto, ktoré má sotva päťtisíc obyvateľov navštívia každé leto desaťtisíce turistov z celej Európy. Rovinj je „perla“ v chorvátskej Istrii, ktorý právom nazývajú aj ako chorvástke Saint Tropéz, vďaka rušnému nočnému životu.

More tu je veľmi čisté a právom im patrí aj niekoľko násobné ocenenie Modrá vlajka.

Voľný čas

V prípade zlého počasia môžete navštíviť aj chorvátsky akvapark Istralandia.

Adrenalínový park sa nachádza v neďalekej dedine Glavani a ponúka zábavu pre celú rodinu.

Morské akvárium fascinuje malých aj veľkých, navštívte ho v budove Centra na ochranu mora a obdivujte morských obyvateľov (morské korytnačky, ryby, ježkov, hviezdice, mušle…).

Radi vám pripravíme cenovú ponuku presne pre vašu rodinu.

 

CESTUJ S DEŤMI S NAMI