fbpx

Holiday Homes Aminess Maravea Camping Resort

Ulica Laguna 2, 52466 Novigrad, Istria, Chorvátsko

Rodinná dovolenka so všetkým, čo si predstavujete. Krásne a čisté more, príjemné ubytovanie v prírode, medzi olivovníkmi, vinicami a blízko pri pláži. K tomu veľa zábavy, gurmánskych zážitkov a hlavne pohody s rodinou.

Viac informácií
Bez stravy S raňajkami
Aquapark Bazén More

Rezort sa nachádza priamo pri mori, od mesta Novigrad je vzdialený 4 km. Je to priestranný rezort, rozdelený do tematických dedín.
Domčeky sú veľmi útulné, s veľkou terasou a vybrať si môžete zo šiestich tematických štýlov. Pre rodiny je vytvorená rodinná zóna s krásnymi farebnými domčekmi, s bazénmi, ihriskami, všetko prispôsobené priamo deťom a ich rodičom.

Sú rôznej veľkosti, pre menšie i väčšie rodiny, vždy však kompletne zariadené, s vybavenou kuchyňou a terasou.

Pláž je krásna a čistá, rozprestiera sa po celej dĺžke rezortu a je to približne pol kilometra kamienkovej, či spevnenej pláže. Priamo pri pláži sa nachádza aj bazén so slanou vodou s výhľadom na more, kde si môžete vychutnať príjemný relax, dať si malé občerstvenie, či väčší obed.

Rodinky tu na rôznych miestach nájdu bazény, spolu až 7 bazénov, plus nový bazénový komplex. S hríbikmi, šmýkačkami, plavecké, oddychové bazény, pri mori so slanou vodou.
Aktívni športovci si prídu na svoje, výber športov je naozaj široký, vodné, loptové, fitnes, organizované, je toho veľa. K tomu možnosť zapožičať si bicykle a objavovať okolie.

Máte možnosť sa najesť, či len tak posedieť v rôznych reštauráciách, kaviarňach, baroch. Bohaté raňajky formou bufetu je možné využiť v reštaurácii Loop, pre deti do 6 rokov je to zdarma, staršie deti do 12 rokov je cena na polovici.

Ak hľadáte miesto pre svoju rodinu na Istrii, relax, pohoda, ale aj kvalitné služby sú zaručené.

Menšie i väčšie deti tu nájdu zábavu na každom kroku. Pre deti je pripravené:

  • Mirami Mini club pre deti od 4- rokov, Midi club pre deti 7-10 rokov
  • Aktivity sú pripravené počas celého dňa, športové, kreatívne, platí v aktívnej sezóne
  • Večerný program ako Mirami Mini disco, bublinková party, či kino
  • Aj staršie deti od 10 – 15 rokov tu nájdu stolný futbal, herné konzoly, biliard, šípky…
  • Bazény širokého rozsahu – až na rôznych miestach, pri mori, v rodinnej časti rezortu, či v centre, všade sú bazény. Pre deti aj so šmýkačkami, či atrakciami.
  • Ihriská pre deti
  • V reštaurácii detské stoličky pre menšie deti

 

Rezort sa nachádza len 4 km od krásneho historického mesta Novigrad. Pre cestovateľov, ktorí majú záujem spoznávať aj okolie, v blízkosti sú aj iné mestá ako Umag, Rovinj, Poreč. Len kúsok je Slovinsko, letné stredisko Portorož je vzdialené len 30 minút.

V blízkosti sa nachádza aj Istralandia Water Park – 8km od strediska. Vodná zábava na celý deň.

CESTUJ S DEŤMI S NAMI