fbpx

Holiday Homes Aminess Maravea Camping Resort

Ulica Laguna 2, 52466 Novigrad, Istria, Chorvátsko

Rodinná dovolenka so všetkým, čo si predstavujete. Krásne a čisté more, príjemné ubytovanie v prírode, medzi olivovníkmi, vinicami a blízko pri pláži. K tomu veľa zábavy, gurmánskych zážitkov a hlavne pohody s rodinou.

Viac informácií
Bez stravy
Aquapark Bazén More

Rezort sa nachádza priamo pri mori, od mesta Novigrad je vzdialený 4 km. Je to priestranný rezort, rozdelený do tematických dedín.
Domčeky sú veľmi útulné, s veľkou terasou a vybrať si môžete zo šiestich tematických štýlov. Pre rodiny je vytvorená rodinná zóna s krásnymi farebnými domčekmi, s bazénmi, ihriskami, všetko prispôsobené priamo deťom a ich rodičom.

Sú rôznej veľkosti, pre menšie i väčšie rodiny, vždy však kompletne zariadené, s vybavenou kuchyňou a terasou.

Pláž je krásna a čistá, rozprestiera sa po celej dĺžke rezortu a je to približne pol kilometra kamienkovej, či spevnenej pláže. Priamo pri pláži sa nachádza aj bazén so slanou vodou s výhľadom na more, kde si môžete vychutnať príjemný relax, dať si malé občerstvenie, či väčší obed.

Rodinky tu na rôznych miestach nájdu bazény, spolu až 7 bazénov, plus nový bazénový komplex. S hríbikmi, šmýkačkami, plavecké, oddychové bazény, pri mori so slanou vodou.
Aktívni športovci si prídu na svoje, výber športov je naozaj široký, vodné, loptové, fitnes, organizované, je toho veľa. K tomu možnosť zapožičať si bicykle a objavovať okolie.

Máte možnosť sa najesť, či len tak posedieť v rôznych reštauráciách, kaviarňach, baroch. Bohaté raňajky formou bufetu je možné využiť v reštaurácii Loop, pre deti do 6 rokov je to zdarma, staršie deti do 12 rokov je cena na polovici.

Ak hľadáte miesto pre svoju rodinu na Istrii, relax, pohoda, ale aj kvalitné služby sú zaručené.

Menšie i väčšie deti tu nájdu zábavu na každom kroku. Pre deti je pripravené:

  • Mirami Mini club pre deti od 4- rokov, Midi club pre deti 7-10 rokov
  • Aktivity sú pripravené počas celého dňa, športové, kreatívne, platí v aktívnej sezóne
  • Večerný program ako Mirami Mini disco, bublinková party, či kino
  • Aj staršie deti od 10 – 15 rokov tu nájdu stolný futbal, herné konzoly, biliard, šípky…
  • Bazény širokého rozsahu – až na rôznych miestach, pri mori, v rodinnej časti rezortu, či v centre, všade sú bazény. Pre deti aj so šmýkačkami, či atrakciami.
  • Ihriská pre deti
  • V reštaurácii detské stoličky pre menšie deti

 

Rezort sa nachádza len 4 km od krásneho historického mesta Novigrad. Pre cestovateľov, ktorí majú záujem spoznávať aj okolie, v blízkosti sú aj iné mestá ako Umag, Rovinj, Poreč. Len kúsok je Slovinsko, letné stredisko Portorož je vzdialené len 30 minút.

V blízkosti sa nachádza aj Istralandia Water Park – 8km od strediska. Vodná zábava na celý deň.

Radi vám pripravíme cenovú ponuku presne pre vašu rodinu. Stačí poslať nezáväznú rezerváciu s počtom osôb a aspoň približným termínom pobytu.

Ubytovanie je rozdelené do šiestich tematických „dedín“, pre rodiny je najatraktívnejšia tá rodinná sekcia, kde je všetko prispôsobené malým deťom.

Mobilné domčeky sú určené pre 4, max 4+2 osoby – 2 spálne, alebo pre 6 osôb, max 6+1 – 3 spálne.

CESTUJ S DEŤMI S NAMI