MALADINOVO – RAJ PRE RODINY NA LIPTOVSKEJ MARE

Maladinovo, apartmánový rezort, ktorý sa nachádza priamo oproti aquaparku Tatralandia, je ideálnym miesto na rodinnú dovolenku. Či už si vyberiete deň plný dobrodružstva a zábavy v Tatralandii a jej atrakciách, alebo sa vyberiete na privátnu pláž na Liptovskej Mare, určite zažijete skvelú dovolenku. V areáli Maladinova sa deti zabavia na vonkajšom detskom ihrisku „Maladinovský mlyn“, v prípade nepriazne počasia aj v interiérovom detskom kútiku. Pre najmenších sú k dispozícii aj detské postieľky a v reštaurácii sa detičky usadia do detskej stoličky. Vo vybraných dňoch sa na vás teší aj zábavná animátorka.


Apartmány v Maladinove sú nové, moderné a naozaj priestranné, s plne vybavenou kuchynkou a extra pohodlnými posteľami. Maladinovo sa nachádza len 300 m od najväčšieho aquaparku na Slovensku – Tatralandia, no zároveň poskytuje súkromie a intimitu prostredia takmer na brehu Liptovskej Mary. Rodičov určite poteší aj možnosť oddýchnuť si v komornom wellness, v pivných kúpeľoch alebo pri masáži. Fantastické jedlo a pivo si vychutnáte v hosťami obľúbenej reštaurácii Bernard Pub Maladinovo.

V zimnom období určite oceníte skibus, ktorý vás pohodlne odvezie až na svah. Po dobrej lyžovačke si užijete Tatralandiu alebo masáže, či procedúry priamo v rezorte. V okolí je tiež množstvo príležitostí na zimné športy – 7 lyžiarskych stredísk, bežkárske trate aj skialpové trasy.

Areál sa neustále rozširuje, vylepšuje, aby hosťom nič nechýbalo a odniesli si jedinečné zážitky z dovolenky.

Ak si plánujete zažiť nádhernú dovolenku s rodinou na Liptove, apartmány Maladinovo poskytujú pokoj, krásne prostredie, i zábavu pre vaše deti.

Najčítanejšie články