fbpx

MALADINOVO

Pri zátoke 66, Liptovský Mikuláš

Nádherný rezort pre rodiny s deťmi so súkromnou plážou priamo pri Liptovskej Mare.

Viac informácií
Bez stravy Polpenzia S raňajkami
Lyžovanie Turistika Wellness

Maladinovo dostalo meno po historickom názve tejto lokality Maladinky. Rezort založili ľudia, ktorým je miesto blízke a vložili do neho kus srdca. Na tomto prekrásnom mieste myslia na malých i veľkých návštevníkov, ktorí zaručene dostanú to, po čo prišli, teda zážitky, oddych a hlavne kvalitné služby.

Maladinovo leží v srdci Liptova, v tesnej blízkosti brehu vodnej nádrže Liptovská Mara. Ako jediný ubytovací rezort zároveň disponujeme vlastnou plážou, ku ktorej je vybudovaný prístupový chodníček, čo isto ocenia hlavne rodiny s deťmi.

Ubytovanie je v nádherných moderných štúdiách, apartmánoch, či mezonetových apartmánoch. Rôznej veľkosti, pre rôzne veľké skupiny. Štúdio je kuchyňa spojená so spálňovou časťou pre 2- 4 osoby, apartmány majú jednu, či dve spálne, plus spoločný priestor s kuchynkou pre 2 – 7 osôb.

Pre deti a rodiny je pripravený vonkajší herný priestor, aktivity pri vodnej nádrži Liptovská Mara, interiérový kútik plný hračiek a zábavy, atraktívne autíčka, v peknom počasí i nafukovací hrad a animačný program v čase aktívnej sezóny.

Rodičia si priamo v rezorte môžu  vychutnať špičkovú gastronómiu a pivá prvotriednej kvality v reštaurácii Bernard Pub Maladinovo alebo aj jedinečné pivné kúpele Bernard. V reštaurácii je v ponuke aj obedové menu, či strava formou polpenzie. Kuchyňa je veľmi moderná, orientovaná na zdravú stravu, pri príprave jedál v reštaurácii využívajú poctivé a lokálne suroviny, jednoznačne si pochutia nielen veľkí, ale aj malí hostia. 😉

Rezort MALADINOVO myslí aj na malých klientov a rodiny s deťmi.

Pre deti je k dispozícii aj detské ihrisko a interiérový detský kútik. 

V prípade nepriaznivého počasia je k dispozícii interiérový detský kútik s množstvom hračiek, sprístupnený v akomkoľvek čase počas celého pobytu. Za pekného počasia vedia rodiny využiť vonkajšie ihrisko „Maladinovský mlyn“ – v jeho bezprostrednej blízkosti sa nachádza terasa reštaurácie, odkiaľ majú rodičia na deti nepretržitý dohľad. Nie je tak problém vychutnať si svoj čas pri kávičke, či dobrom obede,  s bezpečným výhľadom na dieťa.

Fun zóna a športová zóna na Lúke nielen pre deti – tu nájdu deti elektrické autíčka, nafukovacie a skákacie hrady v prípade vhodného počasia. Animačný program sa koná počas letnej sezóny.

​Privátna pláž na Liptovskej Mare – na brehu sú pre hostí pripravené ležadlá, ktoré môžu rodiny  využívať. Prístup do vody je počas leta pohodlný a bezproblémový, čo je ideálne pre každé dieťa. Hrať sa s vedierkom pri vode, či zaplávať si v príjemnej vode, tak vyzerá letná dovolenka. ​

Miesto na opekanie  –  cestou na pláž môžete natrafiť na upravenú plochu s ohniskom a sedením určenú na opekanie. No ktoré dieťa by nechcelo zažiť opekanie špekáčok, či dobrého chlebíka priamo nad brehom Liptovskej Mary s krásnym výhľadom a západmi slnka?

Rodičom s bábätkami a malými deťmi najviac vyhovujú apartmány s vlastnou kuchynkou. Keď môžu svojím deťom čokoľvek uvariť, zohriať, mať vlastné súkromie a dostatok priestoru.

K tomu tu rodičia nájdu aj:

 • Detskú postieľku
 • Nočník
 • Redukciu na wc
 • Vysokú stoličku v reštaurácii

V rezorte MALADINOVO si vychutnajú pobyt s rodinou aj samotní rodičia. Čo všetko tu nájdu?

 • Pivné kúpele Bernárd – je to prastará a unikátna kúpeľná terapia, počas ktorej sa využíva pivný chmeľ, kvasnice a ďalšie prírodné extrakty s vitamínmi skupiny B. Tieto látky vyživujú a ozdravujú dôležité tkanivá, čím výrazne prispievajú k celkovej regenerácii a očiste organizmu. Súčasťou procedúry je neobmedzená konzumácia nepasterizovaného piva Bernard. 🙂 Takúto starostlivosť by rád vyskúšal snáď každý rodič.
 • Wellness centrum – komorné avšak štýlové wellness centrum pre 12 osôb priamo v rezorte. Súčasťou je sauna, infra sauna, vútorná i vonkajšia vírivka, ochladzovací bazén, oddychová miestnosť.
 • Máte radšej súkromné wellness? – Práve pre vás je v ponuke apartmán Superior, súčasťou ktorého je súkromná vírivka a infrasauna. Zaslúžený a žiadaný oddych si tak užijete celá rodina, či už sú wellness centrá zatvorené alebo nie.
 • Masáže – lávové kamene, bankovanie, med alebo aromaterapia.

Z Maladinova vykročíte tým správnym smerom, nech sa vyberiete kamkoľvek. V tesnej blízkosti vás čaká Tatralandia či Západné, Nízke a aj Vysoké Tatry.

V blízkosti nájdete:

 • DOM HORE NOHAMI – 800 m
 • ZOO KONTAKT – 700 m
 • LIPTOV ARÉNA – 700 m
 • AQUAPARK TATRALANDIA – 300 m
 • TATRAPOLIS – 300 m
 • HURRICANE FACTORY – 700 m
 • ZÁBAVNÉ CENTRUM PARADOX – 2000 m
 • GALERIA ILUSIA – 4500 m
 • AQUAPARK BEŠEŇOVÁ – 18 km
 • LASER ARÉNA – 2500 m

V zime si rodiny s deťmi zalyžujú v blízkych lyžiarskych strediskách, Jasná Nízke Tatry, Malinô Brdo, Opalisko a iné.

V lete je to miesto plné turistiky, či cykloturistiky, v Demänovskej doline, Kvačianskej doline, či v Malinô Brdo.

Liptovská Mara a súkromná pláž rezortu Maladinovo ponúka letné vyžitie pre celú rodinu.

Samotný Liptov ponúka mnoho projektov, kde sa orientujú na deti a rezort MALADINOVO s mnohými z nich nadviazal spoluprácu. Klientom teda ponúka atraktívnejšie ceny, možnosť rezervácie, prípadne vám výborne poradia, kam sa s rodinou vybrať. Takéto  miesta sú napríklad SMILE CENTRUM – požičovňa ebikov, bicyklov a v zime lyžiarskej výbavy, LIPTOV LASERS – laserová aréna, FARMA VÝCHODNÁ – ekologické hospodárstvo, HURRICANE FACTORY – adrenalínové lietanie, vodné parky TATRALANDIA a BEŠEŇOVÁ a mnoho iných. So všetkým vám poradia priamo v rezorte MALADINOVO.

CESTUJ S DEŤMI S NAMI