AKO FUNGUJE HOLIDAY4KIDS.sk?

Kto sme?

Sme internetový portál zameraný na cestovanie s deťmi, i malými bábätkami. Aktívne vyhľadávame hotely a zariadenia, ktoré ponúkajú svoje služby rodinám.

Vyberáme také, kde sú deti vítané a rodičia tu nájdu kompletný servis pre celú rodinu. Najdôležitejší je prístup personálu, ako aj vybavenie, program a služby pre deti. „Testermi“ týchto hotelov sú prevažne naše deti, ktorých máme v agentúre dosť. Hotely a ubytovanie testovali a testujú malé bábätká i väčší tínedžeri. 🙂 Našim zámerom je, aby sa dovolenka, či kratší pobyt páčil všetkým členom rodiny.

Vsádzame na osobný prístup a preto vám radi vypracujeme ponuku na dovolenku, či pobyt práve pre vašu rodinu. Či už je to na Slovensku, na horách, či pri mori.

Ako fungujeme?

Hotely vyhľadávame, komunikujeme s nimi pravidelne, pravidelne dopĺňame a dopĺňame aj zľavnené pobytové balíčky, ktoré sú určené čisto rodinám s deťmi. Hotely, ktoré vyberieme, musia spĺňať základné kritéria – orientácia na detského klienta, prístupom personálu a vybavenie pre malé detičky.

Najčastejšie otázky:

Platíte nám nejaký poplatok?

NIE, za naše služby rodičia neplatia nič. Platí nám hotel províziu z cien, ktoré má aj on sám v ponuke. Takže naše služby a pobyty dostanete za takú istú cenu, ako v hoteli. Od nás ale extra dostanete pomoc pri výbere toho správneho hotela pre vašu rodinu. Snažíme sa spísať na stránke všetky informácie tak, aby ste si vedeli predstaviť služby, ktoré v hoteli nájdete. Samozrejme sme prístupní akejkoľvek otázke a radi vám odpovieme.

Ako hľadať na stránke?

Na hlavnej stránke nájdete prehľadné vyhľadávanie, kde si môžete roztriediť hotely podľa krajiny, kde chcete cestovať. Podľa služieb, ktoré ponúkajú –  wellness, turistka, blízkosť aquaparku, či možnosť lyžovania, či podľa typu stravy.

Zaujímavé sú určite zľavnené pobytové balíčky, rozdelené na sezónne (jesenné, vianočné, letné,…), balíčky určené pre rodiny s deťmi, s bábätkami, či rôzne tematicky zamerané.

Aký je rozdiel medzi sekciou ZOZNAM HOTELOV, TEMATICKÉ POBYTY a VÝHODNÉ BALÍČKY?

Pod sekciou HOTELY nájdete všetky informácie o samotných hoteloch, rozdelené sú podľa krajín, kde sa nachádzajú. TÉMA DOVOLENKY – tu sú rozdelené zariadenia pre deti podľa typu pobytu (napríklad pri mori, na horách a podobne). Balíčky – hotely často ponúkajú výhodné pobytové balíčky, ktoré sú zľavnené a obsahujú viac ako len ubytovanie a raňajky. Naše pobyty sú rozdelené podľa toho, o aké pobyty ide, napríklad jarné, letné, pre deti, tematické… Tieto balíčky sú teda výhodnejšie a obsah ceny je presne definovaný. Väčšinou sú to však len pobyty na Slovensku či v Čechách.

Aké hotely ponúkame? A aký je rozdiel medzi bežnými hotelmi a hotelmi pre rodiny s deťmi?

Všetky nami ponúkané hotely sa orientujú na rodiny s deťmi. Svoje služby majú prispôsobené tak, aby tam boli detí vítané. Zároveň nájdu v každom hoteli aj rodičia služby, ktoré sú určené im. Rozdiel oproti iným hotelom je zásadný. Nikomu nevadí, že je v hoteli hluk detí, že pri raňajkách, či večeri sú obliate obrusy, či koberce od omrviniek. A ak tam niekto nájde loziace bábätko, nikto sa nečuduje.

Po hoteloch často behá hotelový maskot, detské kútiky sú plné detí, animátori zabávajú deti aspoň v aktívnej sezóne (prázdniny, víkendy,…) a rodičom sú k dispozícii potrebné vybavenia pre malinkých (nočníky, vaničky, detské stoličky a mnoho iného…). V izbách sú detské postieľky, prípadne tmavé závesy, aby mohli cez deň bábätká spať. Strava je pripravovaná tak, aby si aj drobci mali z čoho vyhrať.

Rodičia sa často boja cestovať s deťmi, či to nebude stres. Ale moderné rodiny sú aktívne rodiny, s deťmi cestujú, spoznávajú svoju krajinu, svet a to je veľký dar, ktorý deťom môžeme dať.

My vám dovolenku s deťmi určite uľahčíme….

Tešíme sa na akýkoľvek nápad, ako zlepšiť naše služby. Ak ste boli v dobrom hoteli, ktorý v našej ponuke nenájdete a chcete nám o tom napísať, budeme sa tešiť – info@holiday4kids.sk

Rodinné hotely nájdete tu

Váš HOLIDAY4KIDS tím. 🙂

Najčítanejšie články