Prečo navštíviť rezort Holiday Village Tatralandia

Je to proste miesto pre celú rodinu. Nachádza sa len na skok od veľkého aquaparku Tatralandia. V samotnom rezorte si rodičia oddýchnu, nájdu tu dostatok priestoru a deti si užijú hry, animácie, bazény a ihriská.

Každá rodina má na výber z chatky podľa zloženia rodiny, menšie i väčšie, klasické i deluxe. Rezort Tatralandia každoročne pripravuje množstvo noviniek a s každým pobytom dostanete aj neobmedzené vstupy do veľkého aquaparku Tatralandia, k tomu prednostný vstup už o 15 minút skôr ako ostatní návštevníci. Čo je výhodné, ak si chcete nájsť napríklad to najvýhodnejšie miesto na svoj oddych.

Čo nájdu rodinky v rezorte?

5D kino, bowing, golf, tenisové ihrisko, basketbalové ihrisko, vonkajšie krby, ihriská, detský kútik, pohodlné ubytovanie a výbornú kuchyňu. Pri skorej rezervácii je možné využiť až 20 percentnú zľavu z ubytovania….

Pre deti je pripravené:

V samotnom aquaparku Tatralandia je pripravených 10 bazénov, 6 šmýkačiek a toboganov, zábavné atrakcie, celoročný prímorský raj Tropical Paradise, Keltský saunový svet (podmienené zakúpením vstupu do sáun) a tých, čo majú radi adrenalín, nájdu tu aj surfovanie na divokých vlnách Surf Waves Tatralandia (za poplatok).

Holiday Village Tatralandia sa radí medzi kids friendly a deti tu nájdu naozaj mnoho.

Preliezačky, pieskoviská, detský kútik, bufet so zmrzlinou počas večerí, detská kozmetika na chatke a pre najmenších plné vybavenie – ohrievač fliaš, baby phone, detskú vaničku, stupienok, nočník…

Holiday Village Tatralandia

Najčítanejšie články