fbpx

San Marino Camping Resort, mobilné domy a izby

Lopar 488, 51281, Lopar (Rab), Chorvátsko

Výborná poloha rezortu priamo pri pieskovej pláži Rajska Plaža na ostrove Rab. Jednoduchá dostupnosť zo Slovenska aj s detičkami.

Viac informácií
Bez stravy Polpenzia S raňajkami
More Wellness

Ak vás láka s deťmi krásna piesková pláž, ostrov Rab je to miesto, kam sa oplatí prísť. Je tu ľahká dostupnosť zo Slovenska, aj s cestou trajektom je to z Bratislavy asi 7,5 hodiny.

Ubytovanie je formou mobilných domov, či hotelových izieb. Vybrať si je z čoho, podľa kvality ubytovania, ceny, či veľkosti. Rezidencia San Marino ponúka ubytovanie v izbách, či suitach, campingová časť zas ponúka vynikajúce mobilné domčeky. Či si vyberiete jedno alebo druhé, zažijete relaxačnú atmosféru, vynikajúce služby  a to všetko priamo pri krásnej pieskovej pláži Rajska Plaža.

Izby sú štandardné i luxusnejšie, tak ako domčeky. Využiť môžete aj raňajkový bufet v hlavnej reštaurácii, oddýchnuť si v modernom wellness centre, alebo zabaviť sa pri športových i zábavných aktivitách, ktoré tu prebiehajú po celý deň. V neďalekom rezorte San Marino sa nachádzajú aj izby s polpenziou. Výber je naozaj bohatý.

Rezort nemá klasický bazén, teda ak ako rodinka potrebujete bazény, skúste pozrieť PADOVA PREMIUM CAMPING REZORT. Avšak ak vám bazény netreba, pláž je len na skok. Je krásna, jedna z najkrajších v Chorvátsku. Piesková, s pozvoľným vstupom, široká, nájdete tu kaviarne, ale aj vodné šmýkačky pre deti, či športoviská.

Rezort sa nachádza v tieni borovíc a topoľov, len 12 km od mesta Rab a len 500 m od centra mestečka Lopar. Deti si zamilujú rôzne možnosti zábavy a pestrý program aktivít v klube Maro, zatiaľ čo ich rodičia si užijú špeciálne procedúry v modernom wellness & beauty centre, či pri rôznych športových aktivitách na súši, či v na mori. Početné reštaurácie a bary ocenia hlavne gurmáni a to všetko v nádhernom stredomorskom prostredí.

Čo viac deťom treba, keď majú v blízkosti takú dokonalú pieskovú pláž? Je tu však toho omnoho viac:

Maro club ponúka detský program a aktivity v kluboch pre deti rôznych vekových kategórií

Maskot rezortu deti zabáva na každom kroku

Veľké vonkajšie ihrisko

Zábavný program ako diskotéky, športové aktivity, súťaže, party

Dokonalá pláž a vstup do mora aj pre deti – piesková pláž

Na pláži tobogány a vodné ihrisko (doplatok)

Vybavenie pre menšie deti

Samotný ostrov Rab je veľmi pekný. Rezort sa nachádza pri mestečku Lopar, asi 500 m. Je to malé mestečko, zopár obchodíkov, reštaurácií, kaviarní. Lokalita je však známa rôznymi plážami, krásnymi, väčšinou pieskovými. Miesto je výborné aj na výlety loďou, vodné športy, šnorchlovanie, či potápanie.

Na ostrove Rab sa nachádza aj rovnomenné mesto Rab. Rozhodne stojí za návštevu, užijete si tak históriu, obchodíky, reštaurácie, aj bežný ruch tohto krásneho stredomorského mestečka.

Čo ešte môžete vidieť na Rabe?

Jednoznačne krásne a rôznorodé pláže. Najznámejšia je Rajská pláž – dlhá piesková pláž, ktorá je pre rodiny s deťmi ako stvorená – tento rezort SAN MARINO CAMPING RESORT sa nachádza práve pri tejto pláži. V pozadí uvidíte hory a stromy, čo rozhodne stojí aj za prechádzku. Ďalšia krásna je Kandalora, s čistučkou vodou a tiež piesková. Na každom mieste nájdete pekné a rôznorodé pláže.

Lopar – známa lokalita, hlavne pre svoju krásnu prírodu, ide o geologický park plný kamenných úkazov s náučným chodníkom.

Výlety loďou do okolia. Krásna príroda, čisté more, to všetko je základom krásnej rodinnej dovolenky.

Mnoho iného.

Ubytovanie je formou mobilných domov, alebo hotelových izieb.

Mobilné domy – 4* rôznej veľkosti, s jednou, dvomi alebo tromi spálňami, spoločný priestor s kuchynkou, priestranná teraska. Pobyt možný bez stravy alebo s raňajkami

Izby – menšie i väčšie. Priamo v rezorte s možnosťou raňajok. Vo vedľajších hoteloch, ktoré majú možnosť využívať služby rezortu San Marino – tu je možnosť aj polpenzie.

Radi vám pošleme rôzne možnosti presne pre vašu rodinu. Stačí poslať nezáväznú rezerváciu s termínom, počet osôb a my vám mailom zašleme cenovú ponuku.

CESTUJ S DEŤMI S NAMI