fbpx

Padova Premium Camping Resort

Banjol 496, 51280 Rab, Chorvátsko

Resort sa nachádza priamo pri krásnej dlhej pieskovej pláži a blízko historického centra Rabu. Ak máte radi dovolenku v súkromí, ale blízko centra, tak ste tu správne. Samozrejme so všetkými atrakciami a službami pre rodiny s deťmi.

Viac informácií
Bez stravy
Bazén More Wellness

Zvažovali ste dovolenku na ostrove Rab? Krásne miesto. Cestovania sa netreba báť. Z Bratislavy je to asi 8 hodín cesty, aj s trajektom. A keď sa dostanete na trajekt, už sa cítite ako na dovolenke. Tak je cestovanie zaujímavejšie a cesta rýchlo ujde. Aj deťom.

Rezort Padova Premium Camping sa nachádza v blízkosti centra mesta Rab, na ostrove Rab. Je to pekné historické mesto, plné zvoníc, krásnych uličiek, ale aj kaviarní, reštaurácií a obchodíkov.

Jeho poloha v prírodnom prostredí borovíc, moruší a olív poskytuje pokojnú atmosféru, pričom výhľad práve na toto historické mesto Rab je úchvatný. Rezort sa priamo pri pláži, ktoré je kamienková, ale aj krásna dlhá piesková.. Pre deti dokonalé miesto na hranie s pozvoľnejším vstupom do mora. Vodná zábava však nekončí a deti sa vyšantia aj v bazénoch, väčších i menších, so šmýkačkami, tryskami, čiastočne kryté v tieni pred horúcim slnkom. Bazény sú vyhrievané ma 28 – 30 stupňov.

Ak ste s rodinou fanúšikmi aktívnej dovolenky a skvelej zábavy, v Padova Premium Camping Resort si môžete vybrať z množstva aktivít: vodné športy, bicykle, organizované športovanie, ale aj tvorivé dielne pre deti, súťaže a program v Maro klubu a v detskej herni.

Chutné občerstvenie je k dispozícii v novom Snack bare Mezzino a pri mori sa nachádza aj množstvo reštaurácií, a to ako v rezorte, tak aj v jeho okolí. V tomto rezorte je pobyt možný bez stravy. Ubytovanie je v pekných domčekoch rôznej veľkosti, i kvality. Všetko závisí od vášho výberu.

 

Pre deti je mnoho aktivít, ktoré si rozhodne nemôžu nechať ujsť:

  • Program v detskom klube s animátormi pre rôzne vekové kategórie
  • Súťaže, športové aktivity, večerný program, diskotéky
  • Zábava s maskotom Maro
  • Vonkajšie ihrisko – aktívna zábava v blízkosti ubytovania pre všetky deti, šmýkačky, preliezky
  • Rôzne vonkajšie bazény pre deti s atrakciami
  • Mäkká herňa – moderná herňa s rôznymi zábavnými prvkami pre malých aj veľkých objaviteľov
  • Pláž vhodná aj pre deti, kamienková i piesková
  • Športové aktivity – stolný futbal, vodné športy, bicykle aj pre deti, vodné ihriská….

Samotný ostrov Rab je veľmi pekný. Blízkosť hlavného mesta rovnomenného mesta Rab je veľkou výhodou rezortu Padova Premium Camping Resort. Jednoducho si viete užiť históriu, krásu aj bežný ruch tohto krásneho stredomorského mestečka.

Čo ešte môžete vidieť na Rabe?

Jednoznačne krásne a rôznorodé pláže. Najznámejšia je Rajská pláž – dlhá piesková pláž, ktorá je pre rodiny s deťmi ako stvorená. V pozadí uvidíte hory a stromy, čo rozhodne stojí aj za prechádzku. Ďalšia krásna je Kandalora, s čistučkou vodou a tiež piesková. Na každom mieste nájdete pekné a rôznorodé pláže.

Lopar – známa lokalita, hlavne pre svoju krásnu prírodu, ide o geologický park plný kamenných úkazov s náučným chodníkom.

Výlety loďou do okolia. Krásna príroda, čisté more, to všetko je základom krásnej rodinnej dovolenky.

Mnoho iného.

Radi vám pošleme cenovú presne pre vašu rodinu. Zašlite nám nezáväznú rezerváciu a dostanete od nás ponuku na rôzne druhy domčekov.

Mobilné domčeky sú rôznej veľkosti a kvality, Superior, Premium i Standard. Závisí od veľkosti vašej rodiny a vašich požiadaviek.

CESTUJ S DEŤMI S NAMI