fbpx

Residenza Le Acacie – apartmány

Via delle Acacie 4, 30028 - Bibione

Elegantná a novo postavená rezidencia s peknými rodinnými apartmánmi, oddelená od mora len stredomorským lesom, približne 80 m od pláže. Bibione ponúka aktívny život, plný atrakcií pre rodiny.

Viac informácií
Bez stravy
Bazén More

Pekná nová a uzatvorená rezidencia s rôznym typom apartmánov. S vlastným bazénom. Medzi morom a rezidenciou sa nachádza menší stredomorský les, ktorým vedie cesta priamo na pláž. Je to len 80 m. 

Každý apartmán má v cene slnečník a dve ležadlá, už zahrnuté v cene. Nákupné centrum je vzdialené asi 150 m. Všetky poschodia sú vybavené výťahom. Apartmány sú moderne a luxusne zariadené, s klimatizáciou, SAT/TV, trezorom, vnútorným telefónom, pancierované. Dva bazény, jeden pre dospelých a jeden pre deti, obklopené veľkou slnečnou terasou.

Typy apartmánov:

Apartmán pre 3-5 osôb – dvojizbový apartmán na prízemí, zložený z obývačky s dvojlôžkom, kuchynský kútik, spálňa s dvojlôžkom a samostatná posteľ, kúpeľňa, malá súkromná záhradka s výhľadom na bazén, garáž, samozrejme klimatizovaný.

Apartmány pre 4-6 osôb – dvojizbový apartmán na prvom poschodí, zložený z obývačky s dvojlôžkom, kuchynský kútik, spálňa s dvojlôžkom a poschodová posteľ, kúpeľňa, krytý bazén, garáž, klimatizovaný.

Pláž je piesková, dostatočne široká, vybavená aj pre deti – ihriská, priestory na šport. Centrum vzdialené približne 100 m.

V tomto okolí sa nachádzajú lunaparky, aquaparky, zábavné parky.

Cena závisí od typu apartmánu a termínu pobytu. Pošlite nám nezáväznú rezerváciu a radi vám pošleme presnú cenovú ponuku pre vašu rodinu.

CESTUJ S DEŤMI S NAMI