fbpx

Hotel Colorado

Via Giardini 79, Lignano, Taliansko Cena od 60 € /noc

Hotel Colorado je jedinečný hotel, ktorý od pláže delí iba 50 metrov a napriek tomu ho obkolesuje príjemný lesík, v ktorom rodinky nájdu kľud, relax a trošku tieňu.

Viac informácií
Plná penzia Polpenzia S raňajkami
Bazén More Zábavný park

Hotel Colorado je príjemný hotel v dovolenkovom meste Lignano, v jeho menej rušnej časti Pineta. Napriek tichšej časti je to iba 10 minúť príjemnej chôdze popri pláži od centra s množstvom obchodov, kaviarničiek, zmrzlinární, či pizzérií.

Hotel je jedinečný v tom, že od pláže ho delí iba 50 metrov a napriek tomu ho obkolesuje príjemný lesík, v ktorom rodinky nájdu kľud, relax a trošku tieňu.

Pred hotelom sa nachádza vlastný bazén, bazénik pre malé detičky, aj hydromasážna vírivka. Celé je to obkolesené lehátkami a slnečníkmi, ako ušité na slastné ničnerobenie.

Hotel svojou polohou, aj vybavením je predurčený na rodinnú dovolenku.

Má tri poschodia a prevažne sa skladá z rodinných izieb vzájomne prepojených, trojlôžkových izieb a klasických dvojlôžkových. Detská postieľka je samozrejme vždy k dispozícii.

Reštaurácia ponúka bufetové stoly na raňajky, večeru sú formou výberu z troch druhov jedál, samozrejme deti majú svoje samostatné menu. Hoteloví hostia majú k dispozícii aj obody, pokiaľ o to majú záujem. Každý týždeň sa koná gala večer s ochutnávkov tradičných prímorských špecialít v jedinečnej zážitkovej forme.

Spoločné hotelové priestory sú uspôsobené rodinám s deťmi, deti nájdu zábavu v detskom kútiku, rodičia si môžu posedieť v hotelovom bare pri dobrej kávičke, či vínku. Hlavne vonkajšie prostredie je lákavé a detské ihrisko, bazén, či ping pong sú lákadlom pre väčšie i menšie deti.

Hotel Colorádo ponúka pre deti veľký detský kútik, s hračkami rôzneho druhu. Skladačky, kreslenie, detská kuchynka, alebo televízor s rozprávkovými dvdčkami. Každý si tu nájde svoje. Posedieť si tu môžu aj rodičia, dať si kávičku a len tak pozerať, ako sa deti hrajú.:)

Vo vyhradený čas sa deťom venuje milá slečna, ktorá sa s nimi rada pohrá a rodičia si tak v kľude môžu dopriať večeru.

Vonku sa nachádza veľké drevené ihrisko so šmýkačkou, hojdačkami, preliezkami. Deti tu nájdu aj ping-pongový stôl, rakety požičiava hotel samozrejme zdarma.

Požičovňa bicyklov je za malý poplatok, ale bicykle tu nájdu deti rôznych veľkostí, prípadne dospelácke s detskou sedačkou

V reštaurácii majú deti na výber z rôznych druhou jedál pre deti, detská stolička je samozrejmosťou.

Bazén sa nachádza pred hotelom, je postupne zvažujúci dolu, takže aj 5-ročné deti v jednej časti dosiahnu na dno. Pritom sa dá v pohode aj dospelým zaplávať. Malý detský bazénik je určený pre tie menšie detičky.

Krásny lesík pred hotelom zabezpečí deťom tieň a nemusia sa v horúcom obedňajšom čase schovávať do hotela. Naopak, môžu ho využiť na kŕmenie zajačikov, či sliepočiek, ktoré sa tam nachádzajú. Je to veľká atrakcia, nakoľko je to stále iba na skok od mora.

Pláž je len na skok, takže deti môžu využiť lákadlá, ktoré pláž ponúka. Animácie a detské ihriská sú tu samozrejmosťou.

Hotel víta veľmi rád aj malinké detičky.

Detský kútik je veľkou zábavou aj pre malé deti, ktoré sa už naučili chodiť, prípadne lozia.

A čo v hoteli Colorado detičky ešte nájdu?

 • Detské stoličky v reštaurácii
 • Plastové poháriky, taniere i misky
 • Podbradníky
 • Chladnička pre rodiny (priamo v detskom kútiku) na uloženie mliečka, či inej stravy. Chladnička je však aj na izbe.
 • V kuchyni, či v bare vám radi ohrejú mlieko, či stravu pre malinké deti
 • Na izbe postieľka
 • Zatemnovacie žalúzie
 • Nočníky, redukcie na wc
 • Prebaľovacie podložky
 • Prístup s kočíkom
 • K dispozícii sú aj kočíky na zapožičanie
 • Detské sedačky na bicykel

Potrebné vybavenia sú väčšinou k dispozícii zdarma, treba si ich však vypýtať.

Aj keď väčšina rodičov cestuje na dovolenku k moru, aby zabavili aj svoje deti, niekedy si treba nájsť aj kúsok pre seba. Hotel Colorado ponúka rodičom raz do týždňa tématický zábavný večer, zároveň si môžu spríjemniť dovolenkové chvíle v kaviarni, či v dennom bare. Sú k dispozícii na posedenie pri dobrom vínku, či aperitíve.

Na aktívny relax je k dispozícii fitnescentrum, prípadne požičovňa bicyklov.

Hotel ponúka aj zdarma wi-fi prístup na internet a tak majú dospeláci možnosť zostať  v kontakte s okolitým svetom aj na dovolenke.

More, more, more… hlavné lákadlo takejto dovolenky. More je pieskové, s pozvoľným vstupom do mora, ideálne na pieskové hrady a šantenie v plytkej vode.

Slnečník a lehátka sú k dispozícii, takže sa rodinky môžu oddávať pokojnému leňošeniu na pláži.

K aktívnemu vyžitiu je na pláži možnosť si zašportovať, požičať si vodné bicykle, prípadne skúsiť iné vodné športy.

Voľný čas

V meste Lignano je mnoho možností na trávenie voľného času. Množstvo kaviarní, obchodov, barov, krásna promenáda popri pláži.

V meste je obrovský aquapark, ak by deťom nestačilo more.

Park Gulliverlandia zasa ponúka široké možnosti zábavy. Nájdete tu  kolotoče, vystúpenia tuleňov, podmorský svet, ale aj statickú ukážku evolučného vývoja človeka. Poučné i zábavné.

V blízkosti je aj pekná ZOO, kde deti uvidia slony, žirafy, tulene, šelmy a mnoho iného.

Rodiny s deťmi tu nájdu naozaj širokú škálu možností, ako sa zabaviť a príjemne stráviť spoločný čas na dovolenke.

Radi vám pošleme ponuku presne pre vašu rodinu. Stačí nezáväzne objednať.

CESTUJ S DEŤMI S NAMI