fbpx

Aparthotel Holiday

Corso Europa 49, BIBIONE, Taliansko Cena od 88 € /noc

Moderný hotel s očarujúcou rodinnou atmosférou priamo pri mori. Ubytovanie formou apartmánov s kuchynkou.

Viac informácií
Plná penzia Polpenzia S raňajkami
Bazén More

Ubytujte sa v modernom štvorhviezdičkovom apartmánovom hoteli priamo na pláži v Bibione a zažite nezabudnuteľnú rodinnú dovolenku.

Kompletne klimatizovaný hotel sa nachádza iba 50 metrov od termálnych kúpeľov a 150 metrov od pešej zóny, kde môžete nakupovať do nekonečna.

Hotelový komplex sa skladá zo 130 bytových jednotiek na 8 poschodiach, ktoré sú spojené s 3 výťahmi, má bezbariérový prístup a vymedzené jedno parkovacie miesto pre každý apartmán.

Apartmány sú vybavené elegantným nábytkom z mahagónového dreva, keramickou dlažbou v arabskom štýle, satelitným televízorom, sušičom vlasov, telefónom, kúpeľňovými doplnkami, kompletne vybaveným kuchynským kútom s chladničkou, priestranným zariadeným balkónom, osuškami.

V budove nájdete elegantnú vstupnú halu s recepciou, lobby bar, spoločenskú miestnosť s TV, čitáreň, detský kútik, reštauráciu. K dispozícii je aj miestnosť s práčkami a sušičkami na mince, aby hosťom zabezpečili čo najväčší komfort.

Pýchou hotela je pri pláži priestranná terasa s veľkými bazénmi pre dospelých a pre deti s výhľadom na more, vybavené slnečníkmi a lehátkami, kioskom a  snack barom pod typickým altánkom z tŕstia.

V hoteli nájdete skúsený a kvalifikovaný personál.

Hotel s detskou zábavou v Bibione:)

Miniklub pre deti vo veku od 3-9 rokov (zábavné aktivity, kreatívne laboratóriá, bábkové divadlo, popcorn party, detská diskotéka, detská módna show)

Juniorklub 10-16 rokov (herečká škola, lekcie recitovania, tanečná škola, turnaje)

V ponuke nájdete aj večerný zábavný program pre deti i dospelých:

  • kabarety
  • muzikály
  • estrády
  • tematické večierky a párty

Bábätká majú radi piesočnaté pláže, kde sa dobre zabavia:)

V hoteli nájdete:

  • detský kútik.
  • detské stoličky v reštaurácii
  • detská postieľka na vyžiadanie zadarmo

Oddýchnite si pri bazéne v hotelovej záhrade na priestrannej letnej terase, alebo na pláži (plážový servis 1 slnečník + 2 kreslá/ apartmán v cene pobytu).

V hoteli nájdete aj požičovňu bicyklov.

Internetový kútik (WiFi pripojenie za poplatok)

Nechajte sa hýčkať miestnymi špecialitami, alebo si urobte radosť s nákupom nových šiat na pešej zóne:)

Športová zábava: strečing, vodná gymnastika, aerobik

Po dni strávenom na zlatistej pláži, v náručí jemne sa kolísajúcich morských vĺn, či v objatí zelene borovicových hájov, dobrej nálade, ešte nemôže byť koniec: Bibione je pripravené zaujať Vás každý deň veľkolepými udalosťami, ktoré tak dokreslia nezabudnuteľné spomienky na Vašu dovolenku.

Voľný čas

Bude to skutočne dovolenka plná zábavy pre Vaše deti. Jediný problém bude vybrať si spomedzi širokej ponuky zábavných parkov v Bibione a Lignano.Luna Park Adriatico

Luna Park Strabilia

Punta Verde Zoo

Gulliverlandia

Aquasplash

Junior Park

Gommosi

Dobrodružný park Unicef

Radi vám vypracujeme cenovú ponuku presne pre vašu rodinu. Cena závisí od poštu osôb, termínu a veľkosti apartmánu. Pošlite nám nezáväznú rezerváciu a radi sa vám ozveme.

CESTUJ S DEŤMI S NAMI