fbpx

Portofelice Camping Village

Viale dei Fiori, 15, 30020 Eraclea Mare (Venezia), Taliansko

Rezort s nekonečnou zábavou pre celú rodinu, priamo pri mori, len kúsok od centra mesta Eraclea Mare (medzi Lido di Jesolo a Bibione). Piesková pláž s pozvoľným vstupom, obklopená nádhernými borovicovými lesmi, s ihriskami, bazénmi a zábavou pre deti. To je Portofelice.

Viac informácií
Plná penzia Polpenzia S raňajkami
Aquapark Bazén More Wellness Zábavný park

Kempingová dedina Portofelice sa nachádza približne 150 m od mora. Pláž je krásna a dlhá, piesková s pozvoľným vstupom, čo je ideálne pre deti. Je to lávavé miesto na rodinné leňošenie, hranie, ale aj športovanie.

Na pláži sú rôzne športové i detské ihriská, v ponuke rôznorodé vodné športy. Posedieť a oddýchnuť si viete v príjemnej kaviarni a tak si vychutnať kávičku, osviežiť sa drinkom, či zahnať hlad pri menšom občerstvení.

Celé miesto je v obklopení nádherného borovicového lesa, ktorým sa prechádza na pláž. V čase horúcich dní je tieň priam žiadaný a je to krásne miesto s dokonalým vzduchom, vhodné na oddych, prechádzky, i športovanie.

Ubytovanie je formou rôznych typov domčekov, chatiek, chaletov, či viliek. Je tu možnosť aj samostatného kempovania. Domčeky sú rozdielnej kvality, úrovne a veľkosti. Dedinka je 4*, domčeky  sú aj 3* aj 4*. Vybrať si viete podľa ceny a vašich požiadaviek.

Samotné miesto je rajom pre deti a i celé rodiny. Zábava je tu nekonečná. Detské ihriská, športoviská, animačný program, detské kluby, večerný program, vystúpenia artistov, to je len zlomok toho, čo Portofelice ponúka.

Lákadlo je aj vodná zábava. Bazénov je viac, tri bazény rôznej veľkosti, pre deti i dospelých, k tomu vírivky, tobogány, šmýkačky a herné zostavy. Od bazénov sa deťom nebude chcieť odísť. Ale to treba! Pretože more je úžasné a ešte k tomu je tu mnoho inej zábavy.

Ak si pre svoju rodinu želáte dovolenku, kde je v ponuke mnoho aktivít, bazény, ihriská pre deti, tak tu budete správne. Zároveň sú mobilné domčeky a vilky vhodné ubytovanie, ak si želáte služby ako v hoteli, ale s vlastným súkromím. Domčeky majú svoje kuchynky, samostatné izby, ale aj veľkú terasu pre rodinnú pohodu.

Rezort ponúka stravu formou polpenzie, alebo je možné si objednať pobyt bez stravy, alebo len s raňajkami. V rezorte nájdete reštauráciu, kaviarne, bar, i väčší supermarket.  Videli ste už miesto, kde je vlastný kostolík? Ďalšie služby sú: práčovňa, obchod s rôznymi potrebami, supermarket, pekáreň, služby pre domáce zvieratká, lekárske služby (cez deň), prenájom bicyklov, slnečníkov, lehátiek, bankomat a zmenáreň, fitnes centrum vonku i vo vnútri a mnoho iného.

 

 

Pre deti ponúka rezort zábavu v každom smere:

 • Bazény – veľké i menšie, s tobogánmi, šmýkačkami, hernými zostavami, ale aj tryskami.
 • Detské ihriská – preliezky, šmýkačky, veže
 • Animačný program
 • Detský klub
 • Ihriská – futbalové, volejbalové, ping pong, možnosť ďalších športov, ako petang, šípky, lukostrelba, rôzne vodné športy….
 • Večerné diskotéky, penové party, vystúpenia artistov
 • Detské menu s reštaurácii

Niektoré domčeky majú vlastné oplotené záhradky, ak by ste chceli mať svoje deti v bezpečí a neušli vám. Záhradky a priestor okolo ponúka deťom mnoho priestoru na behanie.

Borovicový les je všade naokolo, deti sa hrajú v bezpečnom a tienistom prostredí.

Pláž je piesková s pozvoľným vstupom, čo je pre deti vynikajúce.

 • Bazény vhodné aj pre najmenšie deti
 • Pláž s pozvoľným vstupom
 • Bezbariérový vstup aj s kočíkom
 • Detská stolička a detské menu v reštaurácii
 • Možnosť požičať si postieľku, bariéru na posteľ, cyklosedačky…
 • Výhodou je borovicový les, ktorý ponúka dostatok tieňa.

Portofelice sa nachádza v oblasti Eraclea Mare, historické centrum mesta sa nachádza len 1,3 km. Je to medzi mestami Lido di Jesolo a Bibione. V okolí je mnoho zábavných parkov, ihrísk, aquaparkov, ale aj obchodov a reštaurácií.

Benátky – ak ste v tomto meste ešte neboli, rozhodne stojí za návštevu. Avšak treba sa pripraviť, že hlavne počas leta je mesto dosť preplnené. Krása mesta však aj toto predčí.

Čo rozhodne s deťmi nevynechajte je Caribe Bay v Jesolo – vodný park, avšak je to omnoho viac. Je to karibský ostrov s množstvom atrakcií a zábavy s bielym pieskom a viac ako 2000 palmami. 11x za sebou bol ocenený ako najlepší vodný park v Taliansku. Neustále je TOP 10 na celom svete. Rozhodne stojí za návštevu.

Ubytovanie formou mobilných domov, bungalovov  a viliek. Rôznej úrovne, veľkosti a kvality.

Cena je rôzna podľa úrovne a termínu. Pošlite nám nezáväznú rezerváciu a radi vám pošleme cenovú ponuku presne pre vašu rodinu.

 

CESTUJ S DEŤMI S NAMI