fbpx

Camping Sabbiadoro

Via Sabbiadoro, 8, 33054 Lignano Sabbiadoro, Taliansko

Táto dovolenková dedinka je rajom pre rodiny. Len kúsok od ruchu mesta Lignano Sabbiadoro, ale v krásnom prostredí borovicového hája, len 250 m od mora a so všetkými službami pre deti, vrátane veľkých vyhrievaných bazénov s atrakciami.

Viac informácií
Plná penzia Polpenzia S raňajkami
Aquapark Bazén More

V tieni borovicového hája sa nachádza táto príjemná kempingová dedina, ktorá ponúka dokonalé služby práve pre rodiny s deťmi. Nachádza sa len 250 m od mora, čo je približne 5minútová prechádzka. Kúsok je aj pešia promenáda, ktorá vedia priamo do centra mesta Lignano Sabbiadoro. Mesto je plné obchodíkov, reštaurácií, kaviarní, zmrzlinární. V blízkom okolí sú aj atraktívne parky, ako aquapark, lunapark, ZOO a iné.

Hoci máte blízko do mesta, ubytovanie je v kľudnom prostredí, so všetkými službami, ktoré rodiny potrebujú.

V reštaurácii je možné stravovanie formou polpenzie, či plnej penzie.  Možnosť je aj samostatného stravovania, nakoľko domčeky sú vybavené kuchynkou. Ubytovanie je formou mobilných domov, ktoré zaručujú samostatné bývanie. Domčeky sú rôznej kvalitatívnej i veľkostnej úrovne, všetky sú však plne vybavené, s kuchynkou, wc, izbami a teraskou či vonkajším sedením. Je veľmi príjemné, ak si po celom aktívnom dni sadne rodinka na terasku spolu a vychutnáva spoločný čas.

Zábava nikdy nekončí pri bazénoch. Bazénový park zahŕňa: veľký plavecký bazén, detský bazén, možnosť aj krytia v prípade nepriaznivého počasia, whirlpool, „lenivá“ rieka, nové väčšie tobogány, šmýkačky,  niektoré bazény sú aj vyhrievané.

Pláž je piesková s pozvoľným vstupom, možnosť prenájmu ležadiel a slnečníkov. Na pláži sa nachádza plážová reštaurácia s ďalšími bazénmi, kde si viete vychutnať kávičku, alebo menšie jedlá.

Súčasťou sú ihriská na rôznych miestach, animačný program, fitnes, bar, veľká záhrada, reštaurácia a mnoho iného, všetky služby so zameraním na rodiny s deťmi.

 

Celý kemping Sabbiadoro je zameraný na rodiny s deťmi, preto tu deti nájdu mnoho miesta na behanie, športoviská i ihriská.

Napríklad:

  • Bazénový komplex – šmýkačky, tobogány
  • Ihriská rôzneho druhu
  • Animačný program
  • Večerné diskotéky
  • Športoviská, ako futbalové ihrisko, ping pong, vodné športy…
  • Priestor a záhrady na behanie a hry

Aj pre malé detičky tu rodičia nájdu veľa.

Borovicový lesík ponúka tieň a pokoj na príjemný spánok bábätiek. V reštaurácii detská stolička, detské jedlá, pri bazéne detský bazén.

Vynikajúce je more, kde sa deti na pláži vyhrajú v piesku a pozvoľný vstup do mora je vynikajúci na prvé zoznamovanie sa s morom.

V okolí je mnoho zábavných parkov, kde sa zabavia deti, ale i dospelí. Napríklad aquaparky, zábavné parky, lunapark, ZOO.

V rezorte je možnosť rôznych exkurzií. 

Park Gardaland – obrovský park plný kolotočov a zábavy pri jazere Lago di Garda

Návšteva Benátok – ak ste ešte neboli, určite treba navštíviť. Vybrať si môžete výlet autobusom, vlastným autom, alebo loďou z Bibione.

Benátky spolu s ostrovom Murano – zážitok na celý deň.

Okolie je vhodné na cyklovýlety, bicykle je možné požičať i v rezorte.

Ubytovanie je v rôznych typoch domčekov, rôznej kvality i veľkosti. Radi vám pošleme možnosti a cenu presne pre vašu rodinu. Stačí poslať nezáväznú rezerváciu.

Domčeky sú novšie i staršie, od veľkosti 2+1 do 4+2.

 

CESTUJ S DEŤMI S NAMI