fbpx

Hotel Niko

Hoteli Solaris 86, Šibenik Cena od 55 € /noc

Pekný hotel v nádhernom rezorte pre rodiny s deťmi – Amadria Park – Solaris – plný atrakcií deti, vrátane aquaparku, k tomu nádherné pláže a veľa možností zábavy. Hotel v tesnej blízkosti mora.

Viac informácií
Polpenzia S raňajkami
Aquapark Bazén More

Hotel sa nachádza priamo pri mori a je obklopený bujnou stredozemnskou vegetáciou.  Hotel Niko*** sa nachádza v tichšej časti, ale stále veľmi blízko všetkým aktivitám, ktoré rezort ponúka.

Pláž je pieskovo – kamienková. Na výber je viac druhov pláží. Na pláži sú sprchy, ihriská, ako aj veľký tobogán na spestrenie letných aktivít.

V blízkosti sa nachádzajú ďalšie nádherné pláže, mnoho reštaurácií, športové aktivity a animačný program pre deti, aj dospelých.

V hoteli sa nachádza lobby a terasový bar, hotelová reštaurácia, zmenáreň, obchodík so suvenírmi, vonkajší bazén so slanou vodou a lehátkami, pláž rovno pred hotelom.

V hoteli je možné ubytovanie v rôznych typoch izieb, do klasických dvojlôžkových (18 m2), dvojlôžkových s jednou či dvoma prístelkami, ako aj rodinné prepojené izby. Spolu je v hoteli 220 izieb. Všetky izby sú plne vybavené.

Hotel ponúka možnosť polpenzie, alebo iba raňajok.

Hotel Niko*** je súčasťou rezortu Amadria Park pri meste Šibenik. Rezort ponúka mnoho aktivít pre rodiny s deťmi. Je to úžasné miesto, kde sa nachádzajú aktivity rôzneho druhu.

Ponuka rezortu pre rodiny s deťmi:

 • Výrazné zľavy na ubytovanie pre deti, až dve deti zdarma
 • Animačný program pre deti od 3 – 12 rokov, program prebieha 6 dní v týždni od 10.00 – 12.00 a od 17.00 do 19.00
 • Solaris express train – vláčik premávajúci v rezorte
 • Bazény pred hotelom
 • Aquapark v rezorte – za poplatok – množstvo atrakcií, šmýkačiek, bazénov
 • Mini adventure golf
 • Detské ihriská
 • detská postieľka
 • vybavenie v reštaurácii
 • Program pre dospelých – kurz salsy, aqua aerobic, pilates, joga, volejbal, futbal, basketbal, folklórny program, stolný tenis
 • Wellness služby – fitnes, bazény, masáže, kozmetika
 • Množstvo reštaurácií, barov a obchodíkov

Niektoré aktivity sú súčasťou rezortu.

Hotel Niko a Amadria sa nachádzajú asi 5 km od mesta Šibenik. Mesto je známe svojou krásou a nádhernými historickými pamiatkami. Mesto sa určite oplatí vidieť.

V blízkosti sú nádherné prírodné parky Krka a Kornati. Sú to nádherné parky mimo rušných miest, v nádhernej prírode. Ocitnete sa v prírodnom raji.

Voľný čas

Hotel Niko je súčasťou rezortu Amadria Park, ktorý ponúka mnoho aktivít pre rodiny s deťmi.

Sú to rôzne športové aktivity, ako sú vodné športy, fitnes centrum v rezorte, aqua aerobic, joga a mnoho iného. Pre deti sú to detské animácie ako diskotéky, súťaže, kreslenie, plávanie…

Centrom rezortu je Dalmatínska dedina, kde sa razom ocitnete v inom svete. Spoznáte stredozemskú kultúru, zvyky, tradície. Ochutnáte domáci upečený chlieb, prosciutto, alebo syr, vynikajúce morské potvorky upečené na domácom grile a mnoho iného. Každý deň tu prebieha animačný program.

V rezorte je viac druhov pláži, či už rodinná pláž, klubová pláž, spa pláž, piesková a kamping pláž. Každá rodina si môže vybrať podľa svojich potrieb.

CESTUJ S DEŤMI S NAMI