fbpx

Lanterna Premium Camping Resort

Lanterna 1, 52465, Tar, Istria, Chorvátsko

Ak máte chuť na dokonalú dovolenku v premium kvalite, potom ste tu správne. Rôzne typy pláži, vrátane pieskovej, aquapark s viac ako 10timi bazénmi, tobogánmi a zábavou pre deti i dospelých, ubytovanie formou krásnych mobilných domov. Dovolenka s deťmi ako vyšitá z katalógu.

Viac informácií
Bez stravy S raňajkami
Aquapark Bazén More Wellness

Doprajte svojej rodine dovolenku v nádhernom prírodnom prostredí rezortu Lanterna Premium Camping, ktorý sa tiahne pozdĺž pobrežia na polceste medzi Novigradom a Porečom.

Unikátom je viac bazénových komplexov, ktoré sú oddelené, ale sú súčasťou rodinného rezortu.

 • Rodinný bazénový komplex – 10 bazénov, všetky sú vyhrievané na 28 stupňov, od 20 cm do 140 cm. Menšie atrakcie ako pirátska loď, vodné šmýkačky, tobogány…
 • Bazénový komplex pri pláži Romana – tri bazény, z toho dva s morskou vodou, od 60 cm – 160 cm, masážne trysky, vodné atrakcie pre deti.
 • Vodné ihrisko pri Maro Premium Village (primárne pre rodiny s malými deťmi) – bazény vyhrievané, 28 a 30 stupňov, hĺbka do 60 cm, časť krytá v tieni, vodné šmýkačky, vodné atrakcie

V blízosti bazénov sa nachádzajú reštaurácie rôzneho druhu, bary, kaviarne. Vy si tak viete užiť kávičku a ak sú vaše deti dostatočne veľké, stihnete aj relaxačnú masáž, kým sa vaše deti zabávajú.

Pláže sú tiež rôzneho druhu, vrátane krásnej pieskovej pláže. Niektoré sú pieskové, niektoré malé kamienky, vybrať si môžete každý deň niečo iné. Nádherné pláže sú spolu dlhé až 3 km.

Ubytovanie je rozdelené do jednotlivých „dedín“ podľa zamerania a úrovne. Domčeky sú rôznej kvality a veľkosti. Bývať okrem domčekov môžete aj v tzv. glamping stanoch (je to kofortné ubytovanie dobrodružnejšieho štýlu, pre deti rozhodne lákavé. Samozrejme súčasťou je aj vlastné sociálne zariadenie a plne vybavená kuchynka).

Dedinky sú Punto Blu Premium Village, Maro Premium Village, Marbello Premium Village, Happy Dog Premium Village, Mediterranean Garden Premium Village, Istrian Village, Marine Premium Village, Glamping Village. Bez ohľadu na to, ktorý kempingový dom si vyberiete a ktorý štýl zvolíte, môžete očakávať pokoj a pohodlie a už nikdy nebudete chcieť ísť domov! Hlavne vaše deti. Najzábavnejšia je časť Maro Premium Village, ktorá nesie aj meno maskota Maro. Je to krab, ktorý počas celého pobytu prináša deťom zábavu.

Súčasťou tohto krásneho miesta sú rôzne športoviská. Ihriská futbalové, basketbalové, tenisové, plážový volejbal,  možnosť individuálnych, kolektívnych, ale aj organizovaných športov.  Ďalšie služby: supermarket, pekárne, malé obchodíky, rôzne reštaurácie, kaviarne, bary, fast foody, bankomat, lekárska služba, recepcia so službami, možnosť exkurzií, nabíjačka na elektromobily….

 

Rezort je miesto, kde sú deti vítané a ponúkané sú im služby a rôzne aktivity, takže sa na dovolenku určite nudiť nebudú.

 • Bazénový komplex – na rôznych miestach, plnohodnotný aquapark, so šmýkačkami, vodnou zábavou, tobogánmi.
 • Plne vybavené detské herne pre jednotlivé vekové skupiny detí, od malých detí, až po tínedžerov
 • Vonkajšie a vnútorné herné zostavy a ihriská rôzneho druhu – opäť pre malé deti, i pre väčšie deti, na každom mieste v rezorte. Či ste pri bazénoch, na pláži, alebo v reštaurácii
 • Zábavný a profesionálny program pre celé rodiny – večerný i denný program, športovanie, súťaže, diskotéky, party, vystúpenia a kúzelnícke predstavenia
 • V Lanterna divadle – animované a rodinné filmy
 • Vonkajšie kino 1x do týždňa
 • Rodinná pláž s pieskovou plážou, s vodným ihriskom priamo v mori
 • Ubytovanie v rodinných sekciách, prispôsobené viac deťom.
 • Maro záhrada s poznávaním rôznych byliniek
 • Športoviská – tenisové, basketbalové, futbalové ihriská, minigolf s 18timi jamkami, vodné športy, ping pong,
 • Mnoho iného. Vítané sú tu malé deti, ale i tie väčšie.

 

Malé bábätká a rodiny s malými bábätkami nájdu v ponuke:

 • Mini bazéniky rôzneho druhu, aj s vodnou zábavou pre malinké deti
 • Ihriská pre malé deti
 • Piesková rodinná pláž s pozvoľným vstupom, čo je pre malé detičky ideálne.
 • Na vyžiadanie detské stoličky, zábrany, wc redukcie, nočníky…

 

Rezort Lanterna Premium Camping Village sa nachádza asi 13 km od mesta Novigrad a 12 km od mesta Poreč. Obidve rozhodne stoja za návštevu.

Samotný rezort ponúka zábavu rôzneho druhu. Výletov v okolí je však niekoľko: mestá ako Novigrad, Poreč, Roving, prípadne trošku ďalej Pula (asi hodinku autom) so svojím krásnym koloseom. Po ceste na dovolenku sa viete zastaviť aj v  nádhernom Slovinsku, prímorské mestečko Portorož je vzdialené od miesta dovolenky asi 40 minút autom.

Všetky mestá sú plné obchodíkov, reštaurácií, kaviarní a nachádzajú sa pri pláži, kde je ozaj čo pozerať.

A ak je deťom vody málo, v blízkosti je obrovský aquapark. 🙂

Dovolenka v tomto rezorte ponúka všetko pre aktívne rodiny, ale aj pre rodiny, ktoré vyhľadávajú pokoj a relax. Nájdete tu všetko a v premium kvalite. Rezort Lanterna Premium Camping Village

Ubytovanie je v rezorte v rôznych typoch domčekov, rozdelených do rôznych „dedín“.

Punto Blu Premium Village, Maro Premium Village, Marbello Premium Village, Happy Dog Premium Village, Mediterranean Garden Premium Village, Istrian Village, Marine Premium Village, Glamping Village.

Domčeky sú teda rôznej úrovne, veľkosti i kvality. Radi vám pošleme ponuku do rôznych domčekov, v závislosti od veľkosti vašej rodiny. Prosíme o nezáväznú rezerváciu (viď vyššie), radi vám pošleme presnú cenovú ponuku ušitú podľa vašich predstáv.

CESTUJ S DEŤMI S NAMI