fbpx

Sol Garden Istra

Katoro 19, Umag Cena od 88 € /noc

Najlepšia dovolenka pod slnkom. Užite si rodinnú atmosféru, vodný park pre deti, večernú zábavu a oveľa viac.

Viac informácií
Polpenzia S raňajkami
Aquapark Bazén More Wellness

Hotel Sol Garden Istra  je jeden z popredných rodinných hotelov na pobreží Jadranského mora. Nachádza sa v rekreačnej časti Katoro, cca. 250 m od mora, obklopený borovicami a dubmi. Je s Umagom spojený 3 km pobrežnou promenádou. Je to veľmi obľúbený hotel pre rodiny s deťmi.

Hotel je výbornou voľnou pre milovníkov športu a zábavy. Pre rodiny ako stvorené, s priateľskou atmosférou, novým vodným parkom a dobrodružným ihriskom, športovým centrom, kdesi môžete zahrať basketbal hádzanú a venovať sa iným športom.

Hotelový komplex sa skladá z hlavnej hotelovej budovy a pavilónov.  Náchádza sa tu recepcia, lobby, lobby bar, výťah, obchod,  reštaurácia, snack bar pri bazéne, bazénový komplex s rozlohou až 1100 m2. Hosťom sú k dispozícii ležadlá a slnečníky.

V hoteli nájdete moderné, klimatizované izby, klasické dvojlôžkové s prístelkou, ale aj rodinné izby. K výbave patria TV, fén, minibar, telefón, trezor, wifi pripojením na internet. K izbám patrí aj balkón a kúpeľňa so sprchovacím kútom.

Stravovanie je formou polpenzie. V reštaurácii Istarska Taverna si pochutnáte na stredomorských špecialitách. Hotel ponúka ďalšie reštaurácie, v ktorých sa jedlá pripravujú pred očami hostí.

Kids Light All Inclusive– pre deti (ktoré sú prihlásené v animačnom centre od 5-12 rokov) je podávaný obed (13.00-15.00), nealkoholické nápoje a voda (12.00-17.00) a zmrzlina (16.00-17.00).

Oddýchnite si vo wellness centre so saunou, s krytým bazénom a relaxačnou miestnosťou. K dispozícii je aj bohatý výber masáží a kozmetických procedúr.

 Deti sa budú cítiť ako v raji.

 • detské bazény
 • vodný park
 • vodné atrakcie
 • 3 tobogány
 • detské ihrisko
 • animačné programy
 • animačné centrum pre deti od 5-12 rokov zadarmo
 • detský kútik
 • hvezdáreň
 • playstation

V hoteli majú deti možnosť spoznávať deti vo svojom vlastnom veku, keďže sa deti rozdeľujú podľa veku do klubov (klub pre deti 5-8 rokov, 9-13 rokov, tínedžerský klub 14-17 rokov).

V hoteli mysleli aj na pohodlie najmenších.

 • baby klub (8 mesiacov- 4 roky)
 • detské bazény
 • detské ihrisko
 • detský kútik
 • vybavenie pre deti- detská stolička, postieľka samozrejmosťou.

Aj rodičia by si mali vychutnať dovolenku. Na štrkovo- kamenistej pláži sú upravené plochy vhodné na slnenie, ležadlá a slnečníky (za poplatok) sú tiež k dispozícii. Objednajte si chutný drink v plážovom bare, kým sa vaše deti šantia pri vode.

Milovníci aktívnej dovolenky si prídu na svoje:

V hotelovom wellness centre sa nachádza vnútorný bazén, vírivka, turecká, fínska a soľná sauna. Hostia si môžu vyberať zo širokej ponuky kozmetických procedúr a masáží.  K dispozícii je aj fitness, minigolf, plážový volejbal, stolný tenis, jazdecké centrum, ihrisko na loptové hry. Za poplatok je aj široká ponuka vodných športov.  V hoteli funguje aj prenájom bicyklov.

Umag je lákavý jednoznačne svojimi plážami a nádherne čistým morom plným malých rybiek. Večer si môžete vyraziť do centra mestečka a navštíviť námestie Slobody s barokovým kostolom a živú promenádu plnú obchodíkov, reštaurácii a veselých ľudí.

Voľný čas

Určite si tu užijete rozprávkovú dovolenku na vlnách Jadranského mora, ktoré ešte podporia kamienkové pláže vo vytvorených zátokách, lemované borovicovými porastmi. Na vodné športy je miesto ako stvorené, rovnako aj na jazdy na koni, futbal, minigolf alebo cyklistiku. Pokiaľ nechcete tráviť dovolenku len na jednom mieste, spestrite si svoj pobyt výletom napríklad na polostrov Sipar, na ňom sú stále viditeľné zvyšky rímskeho osídlenia, alebo dokonca môžete podniknúť romantický výlet do Benátok.

Radi vám pripravíme cenovú ponuku pre vašu rodinu. K dispozícii sú dvojlôžkové izby s prístelkami, i rodinné izby.

CESTUJ S DEŤMI S NAMI