fbpx

APARTMENTS STELLA MARRIS RESORT

Stella Maris 8A, 52470 Umag, Istria, Chorvátsko

3* a 4*apartmány v 4* rezorte Stella Maris. Poskytujú príjemné ubytovanie obklopené borovicovými lesmi, blízko ku všetkým službám rezortu. Len 3 km od mesta Umag, kam môžete na bicykli, dlhšou prechádzkou, či pohodlne turistickým vláčikom.

Viac informácií
Bez stravy Polpenzia
Bazén More

Nájdete tu krásne miesto, kde je mnoho aktivít, ktoré vám a vašim deťom spríjemnia dovolenku. Apartmány sa nachádzajú len pár krokov od reštaurácií, ihrísk, bazénov, či pláže. Tieto 3* a 4* apartmány ponúkajú ubytovanie pre tri, či štyri osoby. Na poschodí sú apartmány Štandard, či Superior a majú balkón. Premium sa nachádzajú na prízemí s teraskou.

Bazény, ihriská, rôzne druhy pláží, či už kamienková alebo piesková, animácie, reštaurácie, športoviská, to všetko vás tu čaká.

Rezort Stella Maris, kde sa tieto apartmány nachádzajú, je dokonalé miesto na rodinnú dovolenku. Len 3 km od mesta UMAG, kde pravidelne chodí turistický vláčik. Dostať sa tam viete aj na bicykli, ktoré si viete v rezorte požičať.

Vybavenie rezortu: športoviská, ihrisko, bazény, aj herné pre deti s pirátskou loďou a špliechacími atrakciami, program pre deti i dospelých, reštaurácie, fast food, zmrlinárne, kaviarne, požičovňa bicyklov, kolobežiek, mini golf, mnoho iného.

Krásna lagúna ponúka pokojnú časť mora, kde sa deti rady kúpu, prípadne môžu využiť rôzne typy pláži, spevnené, kamienkové. Malý prístav pre lode je atrakciou pre všetky detičky. Na tomto mieste zažijete krásnu rodinnú dovolenku.

Pre deti je pripravených množstvo denných i večerných aktivít.

Rozhodne si deti užijú zábavu v bazénoch, na ihriskách, športoviskách, či detskom kútiku.

Apartmány sú dostupné 2+1, 2+2, úrovne Štandard, alebo Premium, s balkónom alebo teraskou.

Radi vám pripravíme cenovú ponuku presne pre vašu rodinu. Stačí poslať nezáväznú rezerváciu.

CESTUJ S DEŤMI S NAMI