fbpx

Amadria Park Hotel ANDRIJA

Hotel Solaris 86, Šibenik Cena od 55 € /noc

Tematický detský hotel v štýle podmorského sveta je ten pravý raj pre vaše deti – všade samé rybky a chobotničky. Detský klub, animácie, bazény, všetko pripravené pre menšie i väčšie deti.

Viac informácií
Polpenzia S raňajkami
Aquapark Bazén More

Ideálny hotel  na rodinnú dovolenku. V každom kúte hotela myslia na deti. Je to prvý  tématický 4* hotel v Dalmácií, plný rybiek a podmorského sveta. Má vynikajúcu polohu – je v strede medzi Zadarom a Splitom, v blízkosti mesta Šibenik. Mesto je známe svojou krásou a nádhernými historickými pamiatkami.

Hotel Kids Hotel Andrija je súčasťou rezortu Amadria Park. Amadria Park predstavuje sieť luxusných a kvalitných hotelov, ktoré reprezentujú nový štýl s vysokým štandardom služieb. Amadria Park sa zameriava na moderný dizajn, spokojnosť klientov. Hotel Kids Hotel Andrija ponúka mnoho aktivít práve pre rodiny s deťmi.

Vybavenie hotela

V budove hotela: recepcia, reštaurácia, aperitív bar, predajňa suvenírov a novín, v priestoroch recepcie internetové pripojenie WiFi (za poplatok), otvorený bazén s morskou vodou, barom a terasou na slnenie, ležadlá pri bazéne (v obmedzenom počte) zdarma. Pred hotelom sa nachádza aquapark s rôznymi šmykľavkami za poplatok, vstup do relaxačného centra s krytým bazénom – welness centrum pri hoteli Ivan za poplatok

Športové možnosti

Čakajú na Vás 3 tenisové kurty, petang, vodné športy, požičovňa vodných bicyklov, kajakov, kanoí, windsurfing, potápačský klub. Celodenná animácia pre deti i dospelých.

Stranovanie

polpenzia: raňajky a večere formou bufetu, pre deti zvlášť jedálenská časť s jedlami práve pre ne

Ubytovanie

Izby a hotel sú krásne zariadené v modmorskom štýle, plnom krásnych rybiek. Veľká atrakcia práve pre deti.

Dvojlôžkové izby s jednou prístelkou (rozťahovacie kreslo), vhodné pre dve dospelých a jedno dieťa. Súčasťou izby je sprcha/WC, fén, SAT TV, telefón, trezor, minibar a okno/francúzsky balkón.

Dvojlôžková izba s prístelkami, vhodné pre dve dospelých a dve deti. Súčasťou izby je sprcha/WC, fén, SAT TV, telefón, trezor, minibar a francúzsky balkón.

Rodinná izba – jedna izba, dvojllôžková izba s prístelkami, vhodné pre rodinu s dvomi deťmi do 12 rokov. Súčasťou izby je sprcha/WC, fén, SAT TV, telefón, trezor, minibar a balkón.

Rodinné izby  majú dve prepojené 2-lôžkové spálne spojené s dvermi so štandardným vybavením. Vhodné pre rodiny s viac deťmi, prípadne viac dospelých.

 Zábava pre deti, ktorá nekončí.

Deti zabáva hotelový maskot Solarko

 • Aquapark Dalmacia – vodný svet plný atrakcíí, tobogánov, šmýkačiek
 • Soláris pirátske dobrodružstvo
 • Minigolf
 • Solaris expres vláčik
 • Vybavená herňa (biliard, stolný futbal, videohry)
 • Detské ihriská
 • Drevené mesto
 • Animačný tím
 • Detská reštaurácia s výberom detských jedál

V hoteli myslia aj na najmenších.

 • Detská postieľka
 • Detský bazén
 • Kompletné vybavenie pre detičky v reštaurácii
 • Detské ihriská
 • Rodinná pláž

Pre rodičov a ponúkajú vynikajúci animačný program aj pre dospelých.

 • Najlepšie reštaurácie v okolí – Dalmatínska dedina plná tradičných jedál
 • Bohatý animačný program každý deň
 • Vvodné športy
 • Výborné wellness centrum v rezorte
 • Mnoho iného

Hotel sa nachádza v turistickom komplexe Amadria Park, asi 6 km od starobylého mesta Šibenik. Šibenik leží neďaleko Zadaru, v malebnom zálive pri ústí rieky Krka pod skalným bralom, ktorému dominuje pevnosť sv. Mikuláša.

Je to jedno z najkrajších miest východného Jadranu. Sieť strmých kamenných uličiek, námestí a pozoruhodná katedrála v centre mesta sú skutočnými lákadlami pre turistov. V blízkosti Šibenika sa nachádzajú dva národné parky: Krka s vodopádmi vo vnútrozemí a súostrovie Kornatské ostrovy.

Pláž je pieskovo – kamienková. Na výber je viac druhov pláží. Na pláži sú sprchy, ihriská, ako aj veľký tobogán na spestrenie letných aktivít.

Voľný čas

V blízkosti sa nachádzajú ďalšie nádherné pláže, mnoho reštaurácií, športové aktivity a animačný program pre deti, aj dospelých.

Solaris Kids Hotels Andrija je súčasťou rezortu Solaris, ktorý ponúka mnoho aktivít pre rodiny s deťmi.

Sú to rôzne športové aktivity, ako sú vodné športy, fitnes centrum v rezorte, joga a mnoho iného. Pre deti sú to detské animácie ako diskotéky, súťaže, kreslenie, plávanie…

Centrom rezortu je Dalmatínska dedina, kde sa razom ocitnete v inom svete. Spoznáte stredozemskú kultúru, zvyky, tradície. Ochutnáte domáci upečený chlieb, prosciutto, alebo syr, vynikajúce morské potvorky upečené na domácom grile a mnoho iného. Každý deň tu prebieha animačný program.

Súčasťou je Aquapark plný atrakcií ako šmýkačky, tobogány, chrliče a mnoho iného.

Radi vám pripravíme presnú cenovú ponuku pre vašu rodinu.

CESTUJ S DEŤMI S NAMI