Hotel SITNO vo Vyhniach, top hotel pre deti

Hotel patrí do kategórie baby friendly hotelov, takže deťom je tu venovaná mimoriadna pozornosť. Z každého rohu hotela, ako aj z prístupu personálu je jasné, že deti sú tu viac ako vítané.

Pozornosť je venovaná deťom rôzneho veku. Pre tie najmenšie sú k dispozícii vaničky na kúpanie, detské vysielačky, redukcie na wc, detské župany či mnoho iného. . Mamičky a oteckovia tu nájdu aj kuchynku, ktorá je určená na ohrev detskej stravy a aj priestory na ukladanie kočíkov.

Väčšie deti sa zasa môžu baviť s animátormi, ako aj s maskotmi Kopkom a Svetluškou, tí sa vždy postarajú o zábavu a deti sú z nich nadšené.

Na čo všetko sa môžu malí hostia tešiť?

  • MiniMe Aqua – vodný svet, deti a rodiny tu nájdu väčší plavecký bazén, bazén pre malinké deti so striekajúcim hríbikom a malou šmýkačkou, bazénik s lezeckou stenou, výplavový bazén s tobogánom a veľkou šmýkačkou, vonkajší bazén. Taký malý aquapark priamo v hoteli. K tomu termálny bazén, kde má voda teplotu až do 37 stupňov. Wellness je v Sitne aj vďaka týmto podmienkam a termálnej liečivej vode skutočným bonusom tunajších služieb. Novinkou pre spríjemnenie pobytu je možnosť objednania drinkov priamo v miestnom Pool Bare s vírivkou. Rodičom je k dispozícii aj niekoľko druhov sáun (parná, bylinková, fínska, infrasauna), private jacuzzi a výber širokého spektra masáží a ďalších regeneračných procedúr. 
  • MiniMeClub – vnútorný dvojpodlažný detský svet. Detský kútik s vnútornými veľkými preliezačkami ponúka skutočne veľa zábavy, rozhodne je to detský raj. Pre ubytovaných hostí je v ponuke stráženie detí priamo v kútiku, rodičia si tak vedia vychutnať úžasný wellness alebo chvíľu pri vynikajúcej kávičke.
  • ArtClub umelecké štúdio je určené pre všetkých, ktorí chcú svoj čas využiť kreatívne, majú chuť naučiť sa niečo nové a vytvoriť si svoje vlastné dielo. Pripravené sú rôzne kurzy pre deti, ale i pre dospelých.
  • MediaTro – moderné kino, kde si rodiny vychutnajú pravidelné filmové predstavenia s popcornom.
  • GameZone – hotový raj pre juniorov je interaktívna herňa s xboxom, stolným tenisom, futbalom, či elektronické šípky.
  • Animačný program – počas prázdnin, víkendov, v aktívnej sezóne, je deťom k dispozícii animačný tím, ktorý zabáva deti spolu s maskotmi Kopkom a Svetluškou. Hrajú rôzne hry, obľúbené sú diskotéky, športové i vedomostné hry.
  • Vonkajší areál – rozsiahla záhrada ponúka priestor na letné kúpanie, posedenie v bare, večer v lete je v ponuke vonkajšie premietanie, ihrisko, grilovačky, v zime zasa sánkovanie či guľovanie. V areáli hotela nájdete aj dva tenisové kurty s novým povrchom, jeden z nich je dokonca multifunkčný.
  • Adventure Golf – ihrisko s 18 jamkami, ktoré je zmenšené do veľkosti minigolfu. Jednotlivé dráhy s rôznymi prekážkami sú zasadené do krásneho prostredia na upravenej terasovitej záhrade.

V hoteli myslia aj na zdravý životný štýl a zdravie vôbec, aj v oblasti stravovania. Na raňajkách nájdete rôzne druhy tmavého celozrnného pečiva, bezlepkové pečivo, müsli a cornflakes, produkty pre celiatikov adiabetikov, šaláty z čerstvého ovocia a zeleniny. Bohatý výber poskytuje aj teplý bufet. Okrem raňajok si môžu hostia vybrať aj polpenziu, prípadne plnú penziu formou bufetových stolov.

HOTEL SITNO

Najčítanejšie články