10 dôvodov, prečo cestovať do Zaton Holiday Resort – Chorvátsko

Najobľúbenejšie miesto našich klientov v Chorvátsku je jednoznačne ZATON HOLIDAY RESORT. Každý rok sem cestuje množstvo rodín, ktoré práve tu našli vysnívanú dovolenku so svojou rodinou. Tento rezort ponúka ubytovanie v 3 a 4* apartmánoch, či 4* mobilných domčekoch, avšak s hotelovými službami. Okolie je nádherné, plné zelene, kvetov, stromov, bezpečného šantenia našich detí a kompletného vybavenia na oddychovú i aktívnu dovolenku.

Prečo sa do Zaton Holiday Resort oplatí cestovať s celou rodinou?

  • VYNIKAJÚCE PROSTREDIE VHODNÉ NA BEHANIE A ZÁBAVU PRE DETI RôZNEHO VEKU.

Zaton je stredisko vhodné najme pre rodiny. Deti tu nájdu ihriská na každom rohu, veľké ihrisko pri bazénoch, apartmány sú obklopené stromami, kvetmi, uličky sú vhodné na kolobežkovanie, malé odrážadlá a všetko je to v bezpečnom prostredí, nakoľko je to areál bez áut. Parkuje sa na začiatku strediska. Miesto je dokonale vhodné aj pre kočíky.

  • BEZPEČNÁ PIESKOVÁ PLÁŽ

Pláž je ako stvorená aj pre menšie deti. Je piesková, prípadne spevnená a s pozvoľným vstupom. Pláž je dostatočne dlhá, každý si nájde svoje miesto.

  • PROGRAM PRE DETI

V stredisku nájdete bohatý pravidelný program pre deti i dospelých. Animátori zabávajú deti počas dňa, vo večerných hodinách pripravujú atraktívny program pre celé rodiny. Všetko sa to odohráva na rôznych miestach, primárne však v krásnom amfiteátri, ktorý je súčasťou rezortu. Pozrieť si môžete koncert, zatancovať na diskotéke, či pozrieť divadelné hudobné predstavenie. Väčšinou je to hrané deťmi, spolu s animátormi, ktorí takto deti vedia naozaj zabaviť.

  • VODNÉ ATRAKCIE A BAZÉNY

Nové atraktívne bazény ponúkajú priestor pre plavcov, ale aj malé deti. Tie tu nájdu zábavné dobrodružné bazény, šmýkačky, či špliechacie trysky. Pre staršie deti a rodičov sú to plavecké bazény, masáže, či bazénový bar.

  • POHODLNÉ APARTMÁNY

Apartmány sú 4* a 3*. Tie 4* sú krásne, moderné a priestorovo väčšie. Oba typy sú však plne vybavené, s kuchynkou, klímou, balkónom alebo teraskou. K dispozícii sú apartmány pre 2 osoby, ale aj pre 5-7 osôb. Apartmánové ubytovanie zaručuje veľa priestoru, avšak s hotelovými službami. Ubytovanie je možné aj so stravou – polpenziou. Mobilné domčeky sú rovnako plne vybavené, s klímou, kuchynkou, avšak sú priestorovo menšie a ďalej od mora.

  • NIE ĎALEKO ZO SLOVENSKA

Zaton Holiday Resort sa nachádza pri meste Zadar, vzdialenosť z Bratislavy je cca 7 hodín. Malé bábätká zvládnu cestu v noci, väčším utečie čas pri dobre hre, hudbe.

  • VŽDY PLNÉ BRUŠKÁ

Môžete si vybrať ubytovanie bez stravy, ale je možnosť doobjednať si aj polpenziu. Miestna reštaurácia ponúka stravu formou širokého bufetu. K tomu tu nájdete reštaurácie na príjemnú večeru formou ala carte, kaviarne, zmrzlinárne. Súčasťou sú aj potraviny, či obchod s ovocím a zeleninou. Tu nájdete široký výber potravín, ak ste sa rozhodli využiť kuchynku, ktorú máte k dispozícii na občasné varenie, prípadne ak ste si zvolili pobyt bez stravy.

  • TIEŇ AJ PRE MALÉ BÁBÄTKÁ

Na okolí je mnoho stromov, kde vie aj bábätko v kľude spinkať, či kde sa ako rodinka môžete schovať do tieňa.

  • AKTRAKCIE, ZÁBAVA, ALE AJ ODDYCH PRE CELÉ RODINY

Zaton ponúka široké využitie pre rodiny . Športy rôzneho druhu – aerobic, vodný aerobic, futbal, jazda na koni, k tomu golfový park, divadelné predstavenia, čokoľvek môžete zažiť priamo tu. Ak však máte chuť o ticho a nerušený oddych, i to je vám dopriate priamo v apartmáne, ktorý sa nachádza mimo rušnej ulice, stále však na skok od mora, reštaurácií, či bazénov.

  • MOŽNOSŤ ZRUŠENIA POBYTU

V dnešnej dobe je možnosť storna dôležitá. Svoj pobyt môžete zrušiť kedykoľvek do 15 dní pred pobytom bez poplatku. Covid garancia platí aj po tomto termíne.

Máte pocit, že dovolenka v Zatone by mohla byť to pravé pre vašu rodinu? Stačí nám napísať a radi vám pošleme cenovú ponuku presne na vami vybraný termín a pre zloženie vašej rodiny. Zabezpečte si rodinnú dovolenku v predstihu, len tak máte istotu, že sa vám ujde vhodný typ ubytovania.

Najčítanejšie články