Aquapalace Praha – hotel so vstupom do aquaparku

Štvorhviezdičkový AQUAPALACE HOTEL PRAGUE, s priamym prístupom do najväčšieho aquaparku v strednej Európe Aquapalace Praha. Ponúka wellness centrum, rehabilitácie, profesionálnu starostlivosť, saunový svet s dvanástimi druhmi sáun a moderné fitnes centrum.

Ale čo je hlavné. Teší sa hlavne veľkému záujmu detských zákazníkov a preto sa služby hotela plne prispôsobili potrebám rodín s deťmi.

Aj keď najväčšou atrakciou určite zostáva návšteva veľkolepého aquaparku, pobyt v hoteli je pre detského hosťa tiež veľkým zážitkom. Malý klient si v priebehu pobytu užíva rovnaký komfort a starostlivosť, ako rodičia. Aquapalace hotel ponúka ubytovanie v krásnych rodinných izbách, vybavených veľkou manželskou posteľou a poschodovou posteľou pre deti. V pohodlí sa tu vyspia rodičia, aj deti. Každé dieťatko dostane pri príchode do hotela darček na privítanie. Šéfkuchár hotelu zaraďuje do jedálnička obľúbené detské jedlá, aj na raňajky, aj na večeru. K dispozícii sú detské stoličky a detský kútik hneď vedľa reštaurácie.

Samotný aquapark v Prahe je veľkým lákadlom pre malých, ale aj veľkých. Aquapalace Praha je najväčším stredoeurópskym aquaparkom s množstvom vodných atrakcií (rozdelenými do troch úžasných priestorov – palác pokladov, SPG palác dobrodružstva a COCA-COLA palác relaxu), saunovým svetom, možnosťami wellnessu, spa, fitness.

Prepojenie s hotelom umožňuje hosťom presunúť sa len v županoch a neobmedzený vstup je súčasťou ceny pobytu.

Presvedčil vás hotel? V ponuke nájdete atraktívne pobytové balíčky. Samozrejmosťou je návšteva aquaparku, k tomu si môžu deti vybrať návštevu ZOO, dinoparku, či vláčikov.

AQUAPALACE HOTEL PRAHA TU

Najčítanejšie články