RESORT AMARIN NA ISTRII – MIESTO PRE RODINY S DEŤMI

Máte radi ubytovanie v hoteli, apartmáne, alebo v mobilnom domčeku? Na tomto mieste si môžete vybrať a všade sa vám bude páčiť. Špičkový rezort Amarin ponúka ubytovanie pri prírodných kamienkových plážach, s výhľadom na krásne mesto Rovinj, s vynikajúcimi službami.

K dispozícii sú v rezorte tri vonkajšie bazény priamo pri mori, z nich je nádherný výhľad práve na toto starobylé mestečko, reštaurácie, bary, zmrzlináreň na osvieženie. K tomu skvelý výber športovísk, volejbalové ihriská, tenisové ihriská, menšie vonkajšie fitnes, minigolf, či vodné športy a atrakcie pre deti. Lákavý je aj animačný program pre deti i dospelých, čo z vašej dovolenky robí spolu dokonalý zážitok. Nájdete tu i dve detské ihriská pre deti, jedno pre menšie, druhé pre trošku väčšie deti, kde sa naozaj vybláznia.

Dlhá promenáda popri pláži je nádherná, celé miesto je vhodné aj pre prechádzky s kočíkom, či odrážadlami pre deti. Zapožičať je možné aj bicykle a objavovať celú lokalitu okolo mesta Rovinj.

MOBILNÉ DOMČEKY, CAMPING A GLAMPING STANY

Mobilné domčeky sú veľmi kvalitné, krásne, priestranné a plne vybavené. Preto ak vám s rodinou vyhovuje samostatné ubytovanie s vlastnou veľkou teraskou, kuchynkou a všetko moderne zariadené, na úrovni 4*, potom rozhodne voľte tento štýl ubytovania.

Na výber sú domčeky s dvomi spálňami, alebo s tromi spálňami. Terasa ponúka súkromie s veľkým stolom i lehátkami na opaľovanie.

A viete čo je glamping? Je to stále obľúbenejší štýl ubytovania. Ubytovanie je ako veľký stan, avšak s vlastným sociálnym zariadením, aj kuchynkou. Tieto v Amarine majú dokonca aj klímu, takže vám nič nechýba k dokonalej dovolenke. Ubytovanie je na menšej ploche ako mobilný domček, avšak ponúka pre deti zážitok riadnej stanovačky. Dobrodružstvo tu naozaj môže začať.

APARTMÁNY AMARIN

Apartmány v rezorte Amarin sú rovnako plne vybavené, s balkónikom, na dvoch poschodiach. V rôznych veľkostiach, pre menšie i väčšie rodiny. Nachádzajú sa na okraji rezortu, ale stále veľmi blízko k moru. Sú pekné a kvalitné, obklopené stromami a prírodou.

HOTEL AMARIN

Ak ste náročný klient a hľadáte pre svoju rodinu dokonalý hotel pre deti, tak rozhodne vás tento hotel nesklame. Je však cenovo drahší, služby hotela sú však dokonalé.

Hotel ponúka pre deti všetko, od atraktívneho detského kútika so závesnými sieťami, vnútornými i vonkajšími bazénmi, priestor na prechádzky v krásnom parku, detské kluby, či vybavenie pre úplne malé bábätká. Hotel Amarin ponúka zábavu vonku i dnu, pre malé i väčšie deti, ale i pre rodičov. Väčšina izieb je situovaná s výhľadom na more, alebo na krásne mesto Rovinj. Hotel sa nachádza priamo pri mori, ktoré je kamienkové, spevnené a krásne upravené. Vhodné i pre malé deti.

Najčítanejšie články