fbpx

Villaggio San Francesco Caorle

Via Selva Rosata 1, Caorle (VE), Taliansko

Krásny camping resort s ubytovaním v mobilných domoch, apartmánoch, či vilkách s dokonalým vybavením pre deti. Šmýkačky, voda, priamo pri mori, to všetko pri krásnom meste Caorle v Benátskej oblasti Talianska.

Viac informácií
Bez stravy
Aquapark Bazén More

5* dovolenková dedinka – vynikajúca dovolenková atmosféra s klalitnými službami, 5 rôznych bazénov, aj so šmýkačkami pre deti, animačný program, športy rôzneho druhu, reštaurácie, krásne ubytovania. To je v skratke Villaggio San Francesco pri Caorle.

Ubytovanie je možné v rôznych zónach, v apartmánoch, mobilných domčekoch, vilkách. Obklopené sú krásnou prírodou, plnou rôznych druhov stromov.

Stravovanie je možné samostatne, všetky vilky a domčeky sú vybavené kuchynkou, alebo sú na výber tri reštaurácie, s ponukou rôznych typov jedál. Talianska kuchyňa, kuchyňa s rýchlym občerstvením, a la card menu, ale ak ste vegeterián, či vegán, tiež si môžete vybrať to svoje.

Máte radi šport? Rozhodne stojí za za vyskúšať fitnes centrum, zahrať si môžete tenis, futbal, plážový volejbal, zaplávať si v bazénoch rôzneho druhu, odvážiť sa na surfovanie, plachtenie, či vodné pólo. Samozrejmosťou je aerobic, kurzy plávania, požičať si môžete bicykel a vyraziť do okolia. Možností je naozaj mnoh0.

Večerný program zabaví dospelých i detí, pravidelne môžete zažiť rôzne vystúpenia, či detské diskotéky.

Úplne novou atrakciou je Garden aquapark. Špliechanie a vodné hry, šmýkačky a fontány. Vaše deti si túto vodnú džungľu zamilujú v úplnom bezpečí a zábave. V tejto časti sa nachádza aj bar s občerstvením, šalátmi, nápojmi, možnosti take away menu (hamburgery, cheesburgery, klubové sendviče, párky v rožku, pizzeta a mnoho iného).

Ďalší bazén s atrakciami pre deti sa nachádza v rezorte, priamo s výhľadom na more. Ďalšie dva sú s menšou šmýkačkou a väčšími tobogánmi, jeden plavecký aj pre dospelých.

Pláž je široká, s dokonalými službami, piesková, výborná pre rodiny s deťmi. S možnosťou vodných športov, s ihriskom pre deti a športoviskami.

V rezorte sa nachádza aj lekár a lekáreň.

Pre deti je táto dovolenková dedinka rajom na zemi.

Deti tu nájdu:

  • Bazény rôzneho druhu, so šmýkačkami, tobogánmi, tryskami, vodné šantenie môže prebiehať celé dni
  • Animačný program s maskotom, i animátormi – diskotéky, pizza dni, párty, kreatívne dielne….
  • Športovanie na každom kroku
  • Malý vláčik v strede dedinky. Prechádza tu malý vláčik, v čase aktívnej sezóny, ktorý je pre deti veľkým lákadlom
  • Kolotoč s koníkmi
  • Ihriská na rôznych miestach

Pláž je vhodná pre malé deti, s pozvoľným vstupom do mora, piesková pláž.

 

Rodičia tu nájdu pokoj, ale i športové vyžitie, možnosť vychutnávať kulinárske špeciality, ale aj rôzny zábavný program.

Ubytovanie v domčekoch i apartmánoch poskytuje súkromie, s rezortnými službami. K dispozícii sú potraviny, rôzne druhy malých obchodíkov, reštaurácie, športoviská, ale aj kaderník, lekár, či lekáreň.

Villaggio San Francesco sa nachádza pár kilometrov od mesta Caorle.

Pre aktívne rodiny rozhodne odporúčame návštevu Benátok. Výlet je možné urobiť si priamo z rezortu, alebo na vlastnú päsť.

Mobilné domy sú rôznej veľkosti a kvalitatívneho vybavenia. Pošlite nám nezáväznú rezerváciu ⇑ a my vám pošleme rôzne dostupné možnosti presne pre vašu rodinu, na vami zvolený termín.

CESTUJ S DEŤMI S NAMI