fbpx

Camping Village Cavallino

Via delle Batterie, 164 – Cavallino (Venezia)

Nikdy nekončiaca krásna piesková pláž, s pozvoľným vstupom. K tomu vodný park, ihriská a mnoho aktivít nielen pre deti. Rezort priamo pri mori, neďaleko mesta Jesolo v benátskej oblasti Talianska.

Viac informácií
Bez stravy Plná penzia Polpenzia S raňajkami
Aquapark Bazén More Wellness

Pieskové pláže, vodný park s rozlohou viac ako 3100 m2, výborný wellness, ubytovanie v mobilných domoch a pritom nie ďaleko od Benátok. Idete? 

Camping Village Cavallino sa nachádza priamo pri dlhej pieskovej pláži na pobreží Cavallino Treporti, medzi Lido di Jesolo a Punta Sabbioni. More je čisté, ocenené Modrou vlajkou za kvalitu vody, ponúkané služby a environmentálne vzdelávanie. Zaujímavosťou je aj označenie Zelenou vlajkou – toto je ocenenie od talianskych pediatrov pre prímorské letoviská vhodné pre rodiny s deťmi.

Vodný park s detskými atrakciami – šmýkačkami, rozprašovačmi vody, vodnými hrami, ale aj s rôznymi bazénmi, wellness bazénom s tryskami a vírivkou, ponúka zábavu pre malých i veľkých. Rozlohou tvorí až 3100 m2, vrátane oddychovej zóny.

Stravovanie si môžete zvoliť akékoľvek. Bez stravy, s raňajkami, polpenziou, či plnou penziou.

Zároveň sa v rezorte nachádza pizzeria, zmrzlináreň, kaviareň, ale aj potraviny. Myslí sa samozrejme aj na hostí s intoleranciami. Ak nestihnete jedlo v reštaurácii, pohodlne môžete využiť služby take away a urobiť si piknik priamo na teraske vo svojom mobilnom dome, či apartmáne.

Novinkou je wellness zóna Panta Rei Spa. Sauny, masáže, zenová záhrada, bazén. Nie každý očakáva takúto starostlivosť na letnej dovolenke pri mori, ale ktokoľvek zatúži po takomto relaxe, stačí nakuknúť do tejto oázy pokoja a pohody.

Ubytovanie vo Village Camping Cavallino je v mobilných domoch, ale aj apartmánoch rôzneho typu.

Mobilné domy sú prevažne s dvomi spálňami, spoločný priestor s kuchynkou a samozrejme terasa. Vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom, satelitná TV, klimatizácia, kuchyňa plne vybavená. Domčeky sú rôznych štandardov a kvalitatívnej úrovne.

Apartmány sa nachádzajú trošku ďalej od centra rezortu, je to asi 800 m. Zabezpečujú tak pokoj, relax, ale so všetkými službami priamo v rezorte Cavallino.

Osobitný dôraz sa berie na bezbariérovosť, tak sú k dispozícii aj mobilné domy prístupné aj hosťom so zdravotným znevýhodnením.

A rodiny môžu zobrať so sebou aj psíka!

Fantastický animačný tím ponúka zábavu deťom rôzneho veku.

– KidsClub  od 5 do 8 rokov;
– JayClub  od 9 do 11 rokov;
– TeenClub pre deti od 12 rokov.

Vodná zábava v bazénoch rôzneho druhu, so šmýkačkami, tryskami a špliechajúcimi atrakciami

Detské Fun centrum – interiérový kútik s preliezačkami a možnosť rôznych hier.

Detské ihrisko

Bezpečné prostredie

Strava vhodná aj pre menšie deti.

 

Ak ste v tejto oblasti, rozhodne si nenechajte ujsť návštevu Benátok. Benátky sú len 30 minút od kempingu, loďou sa dostanete priamo na námestie Piazza San Marco.

Unikátne Benátske ostrovčeky si treba tiež pozrieť – či už Burano s pestrofarebnými domčekmi, Murano, známe krásnym fúkaným sklom, či Torcello, ktorý opísal aj samotný Hemingway v diele Cez rieky a pod stromy.

Pozrieť si viete aj mestá ako Caorle, Bibione, či Jesolo.

Pre deti je veľkým lákadlom Tropicarium Park v Jesolo, vhodné aj na upršané dni.

Cyklistický výlet za poznaním územia Benátskej lagúny. Nádherná nepoškvrnená príroda, tečúce i stojate vody, plameniaky, či miestne dedinky.

Radi vám pošleme cenovú ponuku presne pre vašu rodinu.

Ubytovanie v mobilných domoch, bungalovoch, glamping stanoch, i priamo v hotelovej izbe.

Mobilné domy s plným vybavením, kuchynkou, terasou. Rôznej kvalitatívnej úrovne.

CESTUJ S DEŤMI S NAMI