fbpx

BIVILLAGE mobilné domy, vilky a apartmány

Predstavte si dovolenku s deťmi v čarokrásnej istrijskej prírode, obklopení ostrovmi z jednej strany, z druhej nádhernými borovicovými lesmi. K tomu množstvo zábavy pre deti, krásne a čisté more a vynikajúce služby pre celé rodiny.

Viac informácií
Bez stravy
Aquapark Bazén More Wellness

Holiday Center BiVillage sa nachádza v meste Fažana, na krištáľovo čistom istrijskom mori, pred ostrovmi Brijuni a 7 km od Puly, mesta známeho svojím Coloseom.
Čaká na vás krásna príroda, ubytovanie formou  mobilných domov, viliek, apartmánov, z ktorých si môžete vybrať.

Zábava, bazény, dobrodružný park zaručujú iskrivý pobyt bez nudy. Samozrejmosťou je supermarket, obchody, bary a reštaurácie.

Bazény rôzneho druhu, šmýkačky, nafukovačky, zábavné trysky, fontánky v bazénovej časti, ale i v Spray parku, to je neobmedzená zábava pre deti. Vodná zábava je rozmiestnená po celom rezorte tak, aby to čo najviac vyhovovalo rodinám a aby sa aj množstvo hostí rozptýlilo po celej časti. Takto sa nestane, že bude bazénová časť preplnená.  Využiť môžete aj animácie, či športové aktivity, ako vodný aerobik, vodné pólo a vodná zumba. Aktivít, ktoré môžete vyskúšať je mnoho! Ak ste športoví nadšenci, v rezorte nájdete aj športovú arénu pre fitnes nadšencov.

V mori je umiestnený v hlavnej sezóne atraktívny veľký vodný aquapark, ktorý celým rodinám ponúka množstvo zábavy a športového vyžitia. Animácie a večerný program zasa ponúkajú kultúrny zážitok, deti dokáže zabaviť aj miestny maskot.

Reštaurácie ponúkajú menu vhodné pre kohokoľvek, či už máte radi stredomorskú kuchyňu, alebo máte zdravotné obmedzenia, či preferujete vegánsku stravu.

 

Celý rezort je krásne prispôsobený rodinám s deťmi. Je to bezpečné miesto, kde celé rodiny trávia aktívnu a príjemnú dovolenku. Pre deti je k dispozícii:

  • ubytovanie formou apartmánov, kde deti a rodiny majú vlastnú terasku a ponúkajú tak aj priestor na behanie a šantenie vonku
  • vodná zábava – šmýkačky, trysky, bazéniky, fontánky rôzneho druhu
  • detské ihriská
  • zábava s maskotom, animácie počas celého dňa
  • športová zábava – ihriská
  • vodný nafukovací aquapark
  • mnoho iného

BiVillage sa nachádza na západnom pobreží chorvátskeho regiónu Istria s výhľadom na ostrovy Brijuni. Na severe je Pula vzdialená 7 km, zatiaľ čo na juhu, len 1 km od hotela, leží rybárska dedina Fažana. Pula je známa svojím Coloseom, ale nájdete tu aj príjemné historické uličky, plné reštaurácií a obchodíkov.

 

Radi vám pripravíme cenovú ponuku presne pre vašu rodinu a na vami zvolený termín. Stačí nám poslať nezáväznú rezerváciu.

CESTUJ S DEŤMI S NAMI