fbpx

Tatry Holiday Resort

Veľký Slavkov, Tatranská 4 Cena od 49 € /noc

Na úpätí krásnych veľhôr, vo Vysokých Tatrách, v obci Veľký Slavkov leží rekreačný komplex Tatry Holidays resort – Aplend. Ideálny pre rodinky s deťmi.

Viac informácií
Plná penzia Polpenzia S raňajkami
Bazén Lyžovanie Turistika Wellness

Komplex ponúka neobyčajný pokoj a relax, ale jeho poloha ho predurčuje aj na bohaté športové vyžitie pre aktívny druh dovolenky. V blízkosti areálu je autobusová zastávka (cca 150m) do Vysokých Tatier a Popradu a cca 900 m je vzdialená železničná stanica do Popradu a Starého Smokovca a Štrbské pleso. Atraktívnosť prostredia je bezhraničná, vzhľadom na blízkosť mnohých turistických atrakcií.

Ubytovanie je možné v chatách Tatry Holiday, v domčekoch Tatry Holiday, alebo štúdiách a apartmánoch Tatry Holiday. Kompletne vybavených a pekne zariadených, vhodných pre menšie i väčšie rodiny.

Ubytovacie jednotky sú  plne nefajčiarske, prístupné aj s kočíkom. Spoločné priestory ponúkajú množstvo možností na spoločnú rodinnú dovolenku, plnú zábavy, dobrodružstiev, spoznávania a oddychu.

V apartmánoch sa nachádza kuchynka, kde je možné si pripraviť jednoduchšie jedlá. Možnosť doobjednania raňajok, polpenzie, plnej penzie. Stravovanie sa poskytuje v reštaurácii, ktorá sa nachádza v resorte ubytovacieho zariadenia APLEND. Reštaurácia Salaš ponúka slovenské špeciality, nevynímajúc jedlá európskeho štýlu stravovania v atraktívnom prostredí, na spôsob slovenskej izby, poľovníckeho salónika s krbom a letnej terasy. Pre najmenších ponúka vnútorný a vonkajší detský kútik.

Parkovisko sa nachádza priamo v areáli objektu, je nestrážené, bezplatné.

APLEND Tatry Holiday Resort vo Veľkom Slavkove je ideálnym miestom pre strávenie dovolenky s deťmi. Je hotel priateľský k deťom, ako o tom svedčí aj ocenenie z Únie materských centier, hodnotenie 4*.

Počas sviatkov, víkendových pobytov v Tatrách, ako aj počas letných prázdnin sú k dispozícii skúsení animátori, ktorí sa postarajú o deti a v neposlednom rade i o zábavu. Vymýšľajú spolu rôzne hry, zabávajú sa, nadväzujú nové kamarátstva, tancujú a zažívajú rôzne dobrodružstvá.

Vonku sa nachádza detské ihrisko s obľúbenou trampolínouperníková chalúpka s rôznymi spoločenskými hrami, beach volejbalové ihrisko, futbalové ihrisko, petang, ping-pongový stôl, ruské kolky. Na recepcii máte k dispozícii lopty, badminton set, lietajúci tanier, spoločenské hry, karty a tiež je k dispozícii malá knižnica, kde si môžete požičať knihy alebo vymeniť za niektorú zo svojich už prečítaných kníh.

V lete je otvorený bazén s ohrievanou vodou, kde sa deti môžu vyšantiť a tiež wellness – sauna, kúpacie kade.

V areáli sa nachádza reštaurácia s vnútorným detským kútikom a vonkajším detským ihriskom. Na vonkajšom ihrisku sa nachádza opäť trampolína, rôzne drevené šmykľavky, hojdačky, a pódium na rôzne akcie.

Samozrejmosťou tu je:

 • Detská postieľka (za poplatok)
 • Detská prístelka
 • Detský vankúš, perina či deka
 • Prebaľovací pultík v spoločných priestoroch hotela, či na zapožičanie na izbu
 • Možnosť zapožičať baby phone, ak si rodičia chcú spríjemniť večer v hotelovom bare
 • Detský nočník, či redukcia
 • Detská vanička na kúpanie
 • Podbradníky
 • Poistky do zásuvky, aby sa zabezpečila bezpečnosť najmenších
 • Mikrovlnná rúra na ohrev stravy maličkým
 • žehlička

K dispozícii je aj detské menu, detský príbor, detská stolička, možnosť prebalenia bábätka.

Všetky tieto potreby poskytuje hotel bezplatne. V reštaurácii radi pomôžu aj s ohrevom akéhokoľvek jedla pre malé detičky.

Počas animácií môžu rodičia využiť saunu, alebo kúpacie kade, zahrať si volejbal, futbal, alebo len tak odpočívať na terase...Prípadne sa občerstviť v reštaurácii pri dobrom vínku, aperitíve, či šálke voňavého čaju, alebo kávy. Odporúčame i posedenie na letnej terase s magickým výhľadom na naše Tatry.

V areáli nájdete detské preliezačky a šmýkačky. Taktiež posedenie pri vonkajších krboch v zakrytých altánkoch. Možnosť využívania futbalového ihriska, ktorý sa nachádza v bezprostrednej blízkosti resortu.

Do vzdialenosti 30 km môžete využiť bicykle, lyže, kúpanie, jazdu na koňoch, múzeá, galérie, tenis, kiná, zimný štadión, paragliding, splavovanie a rafting v Pieninách a bezpochyby najväčším lákadlom je blízkosť turistických chodníkov, ktoré ponúkajú Vysoké Tatry a v Poprade najekologickejší aquapark AQUACITY vzdialený 4km od Popradu.

Voľný čas

Letná turistika: – turistické chodníky a horské trasy – Starý Smokovec 7 km, Hrebienok 8 km, Tatranská Lomnica 14 km, Štrbské Pleso 18 km, výlet lanovkou na Lomnický štít v nadmorskej výške 2634 metrov ponúka jeden z najkrajších výhľadov na svete.

Prechádzky – pre milovníkov prírody sú tu úžasné lesy, jazerá a plesá, nehovoriac o bohatej kultúrnej histórii, mnohých pamiatkach a historicky významných miestach.

Cykloturistika – cez obec prechádzajú cykloturistické trasy, až k vysokotatranským chodníkom. Lomnický golfový klub je vzdialený iba niekoľko minút, ponúka 18-jamkové ihrisko s jednou z najpozoruhodnejších perspektív na svete.

Zimná turistika: lyžovanie – Starý Smokovec 7 km, Hrebienok 8 km, Jamy -Tatranská Lomnica 11 km, Lopúšna dolina 15 km, Štrbské Pleso 18 km, Ždiar 30 km. Korčulovanie na zimnom štadióne v Poprade – 3 km. Ak túžite po oddychu či zábave, po slnku či snehu neváhajte a rezervujte svoju dovolenku v lone nádhernej prírody.

Radi vám pošleme presnú cenovú ponuku pre vašu rodiny, stačí poslať nezáväznú rezerváciu.

CESTUJ S DEŤMI S NAMI