fbpx

Marina Julia Family Camping Village

Via Giarrette 65, 34074, Marina Julia | Monfalcone (Gorizia) – Taliansko

Spojenie aquaparku s ubytovaním pre rodiny, priamo pri mori s pozvoľným vstupom, to je pre rodiny výborný tip na dovolenku s malými deťmi. A pritom nie ďaleko zo Slovenska.

Viac informácií
Bez stravy Plná penzia Polpenzia S raňajkami
Aquapark Bazén More

Rezort Marina Julia Camping Village sa nachádza v severnej časti Talianska na pobreží Jadranského mora, v lokalite Friuli-Venezia Giulia. Z Bratislavy je to asi 6 hodín autom, čo je s detičkami ozaj výborné.

Celé miesto je určené práve rodinám s deťmi, s menšími, ale aj väčšími, ktoré tu nájdu mnoho aktivít na zábavu. More ponúka pozvoľný vstup, čo je pri deťoch veľmi žiadané. Pláž je skôr piesková s trávnatými časťami. Ju tu priamy vstup z rezortu, keďže sa nachádza priamo pri mori.

Súčasťou je atraktívny aquapark, ktorý si užijú nielen deti. 🙂 Plavecký bazén, malý detský bazén, rôzne tobogány, detské atrakcie, ale aj skokanský mostík, ktorý rozhodne treba vyskúšať. Či už máte chuť na more, alebo bazény, rozhodne vám pri zábave a športe ujde celý deň. A to až príliš rýchlo!

Ihriská pre deti sú na rôznych miestach, detské animácie, večerný program, rôzne športoviská, všetko v rezorte nájdete.

Ubytovanie ponúka súkromie, služby sú hotelové. Každý domček, vilka, alebo apartmán má vlastnú kuchyňu, sociálne zariadenie. Sú rôznej veľkosti, aj kvalitatívnej úrovne. Takže závisí na vás, aký typ si zvolíte.

Stravovanie je možné samostatne, alebo si  môžete vybrať stravu formou polpenzie, či plnej penzie.

Ďalšie služby: reštaurácia, bar, pizzeria, bankomat, supermarket, nabíjacia stanica na elektromobil, pekáreň, požičovňa bicyklov, možnosť exkurzií, plážový servis, súkromná pláž…. Je tu skoro všetko.

 

Všetky deti sú v rezorte Marina Julia Family Camping Village viac ako vítané. Deti tu nájdu priestor na zábavu v každom smere. Pre deti tu rodičia nájdu:

  • Bazénový komplex s aquaparkom – rôzne druhy bazénov, plavecký, detský, tobogány, šmýkačky, vodná zábava, skokanský mostík…
  • Animačný program cez deň, i večerný program, ako detské diskotéky, divadielka…
  • Športoviská a ihriská – ping pong, futbalové ihrisko, volejbalové ihrisko, basketbal, mini golf…
  • Vodné športy
  • Detské ihriská rôzneho druhu
  • Priestor v krásnej prírode, kde môže deti behať
  • More s pozvoľným vstupom

Malé bábätká sú tiež vítané, stolička v reštaurácii, bazéniky aj pre malinké deti, more s pozvoľným vstupom.

Ubytovanie formou domčekov ponúka súkromie, vlastnú terasku alebo záhradku, kde v pokoji môžu cez deň detičky spať, prípadne v bezpečí behať.

Dovolenka v Marina Julia Camping Village je skôr pokojnejšia dovolenka na mieste, kde sa deti vyšantia dosýta a rodičia si oddýchnu, alebo zašportujú. Možnosti výletov sú však široké.

Najbližšie zaujímavé mestá sú Monfalcone alebo Trieste. Obe pekné prístavné mestá.

Ak si chcete užiť ďalšie výlety, nie ďaleko sa nachádza aj Caorle, veľmi rušné, historickejšie centrum, alebo Bibione, Lignano. V okolí nájdete rôzne aquaparky, lunaparky, alebo ZOO.

Rodinky si vedia spraviť aj celodenný výlet do Benátok, tie sú od rezortu vzdialené autom 1,20 hod.

 

Radi vám pripravíme cenovú ponuku presne pre vašu rodinu. Ubytovanie je formou viliek, apartmánov a  mobilných domov. Sú rôznej kvalitatívnej i veľkostnej úrovne.

Stačí poslať nezáväznú rezerváciu.

CESTUJ S DEŤMI S NAMI