fbpx

LEGOLAND® Feriendorf

Legoland-Allee, Günzburg Cena od 98 € /noc

Chcete navštíviť nemecký zábavný park LEGOLAND®? Tak prečo nebývať priamo v LEGOLAND dedinke? Ubytovanie plné LEGO zábavy, tematické izby, len 5 minút peši od parku Legoland v meste Günzburg.

Viac informácií
Polpenzia S raňajkami
Zábavný park

LEGOLAND ® Feriendorf sa nachádza v krásnom prostredí Nemeckého Bavorska, iba 6 hodiny cesty od Bratislavy. Toto „mestečko“ sa nachádza v idylickej prírode a je ideálne pre rodiny s deťmi, ktoré chcú po návšteve zábavného parku LEGOLAND® prežiť ďalšie dobrodružstvo.

V rekreačnom parku zažijete neuveriteľne vysokú úroveň služieb. Pre deti, aj pre dospelých.

V LEGOLAND® Feriendorf  máte na výber rôzne tematicky zariadené izby, ubytovať sa môžete v jednej izbe kráľovského hradurytierskeho hradu, okrem toho si môžete vyberať z tematicky zariadených domčekov, alebo zažite jedinečné dobrodružstvo v jednom z rytierských stanov a tak zažijete nezabudnuteľnú rodinnú dovolenku. V každej izbe nájdu hostia televízor, sušič vlasov, osušky a župany, na vyžiadanie sú k dispozícii detské prebaľovacie pulty, ako aj detská postieľka. Niektoré izby sú vybavené aj mini chladničkou a rýchlovarnou kanvicou.

V rekreačnom parku LEGOLAND® Feriendorf máte k dispozícii 3 reštaurácie (Á la carte reštaurácia, Steak house, Dschungel Buffet), SalónikSnack bar. V cene ubytovania sú denne bezplatné bufetové raňajky.

Rodinné izby Vás zoberú na cestu do sveta pirátov, dobrodružstiev, rytierovpretekárskych jazdcov a faraónov. Zaručia Vám nezabudnuteľný nočný zážitok v unikátnom LEGO® svete. Každé dieťa sa cíti ako skutočný hrdina, keď si večer líha do postele v izbe s motívom rytiera, či v dobrodružne ladenej izbe a bude prvé, ktoré ďalšie ráno znovu vezme park útokom! Pre vznešených rytierov a skutočné slečny ponúkame možnosť stráviť noc v rytierskych stanoch. Tieto trvalo inštalované stany ponúkajú priestor až pre 3 alebo 6 osôb.

Vaše deti  sa zaručene zabavia. Okrem návštevy zábavného parku LEGOLAND®  v LEGOLAND® Feriendorf sa môžete tešiť na:

 • tematické detské ihriská
 • na izbách LEGO® stavebnice
 • LEGO® minigolf
 • kurz lezenia
 • LEGO® bowling
 • detské menu
 • Starostlivosť o deti- opatrovanie za príplatok
Rodiny s bábätkami majú k dispozícii:
 • detská postieľka
 • detský prebaľovací pult
 • detské stoličky
 • detské menu
 • detské ihrisko

V zábavného parku LEGOLAND®  v LEGOLAND® Feriendorf sa nebudú nudiť ani rodičia. Aktívny oddych pre celú rodinu. Zažite nekonečnú zábavu a dobrodružstvo.

Po návšteve zábavného parku môžete navštíviť a spoznať aj okolie, venovať sa môžete cykloturistike, ako aj turistike.

Voľný čas

Vysoký stupeň kvality a zamerania sa na služby v nemeckom LEGOLANDE® garantuje rodičom prvotriedny zážitok s hodnotnou zábavou všade dookola. Pre deti návšteva LEGOLANDU® znamená splnenie ich snov. Na návštevu LEGOLANDU® vám zaručene nestači jeden deň. Do samotného zábavného parku vám odporúčame zobrať si pršiplášte, alebo pláštenky za akéhokoľvek počasia:) Oceníte ich hlavne pri atrakciách ako pirátska bitka s vodnými delami, alebo expedíciu pralesom na člne, ktorá skončí zjazdom z vodovádu.

Malé deti sa môžu tešiť napríklad na atrakcie autom po safari, LEGO® vláčik, autoškolu na elektroautičkách, môžu sa preplaviť na kanoe v bezpečnom kanáli, alebo prebehnúť sa na umelom koníku na rytierskom turnaji.

Starší sa zasa vybláznia na pretekoch monster truckov alebo si môžu vyskúšať sadnúť si do robota v Hero factory.

V LEGOLANDE ® rozhodne treba navštíviť aj expozíciu Atlantis, kde vám nad hlavami plávajú ozajstné raje a žraloky, alebo skutočnú továreň na výrobu ozajstrej stavebnice LEGO®.

Tešiť sa môžete na veľký výber LEGO® kociek, tu platí pravidlo, že bez lega neodíde nikto:)

Radi vám pošleme cenovú ponuku pre vašu rodinu. Môžete s deťmi bývať ako rytieri, princezné, alebo pretekári. Bývanie v Legoland dedinke je zážitkom. Stačí nám poslať nezáväznú rezerváciu.

Ceny sú vrátane vstupov do zábavného parku.

CESTUJ S DEŤMI S NAMI