fbpx

Hotel SOREA URÁN

059 60 Tatranská Lomnica Cena od 78 € /noc

Hľadáte vynikajúci wellness hotel priamo v centre Tatranskej Lomnice? Hotel sa nachádza pod úpätím Lomnického štítu a rodinám ponúka ideálne možnosti na letnú či zimnú dovolenku, aj s dokonalým wellnessom.

Viac informácií
Polpenzia S raňajkami
Bazén Lyžovanie Turistika Wellness

Hotel *** SOREA URÁN je situovaný v centre Tatranskej Lomnice, jednej z najväčších tatranských osád a známym spoločensko-kultúrnym strediskom Vysokých Tatier. Leží priamo pod  úpätím Lomnického štítu, ktorý je dostupný kabínkovou lanovkou na Skalnaté pleso s prestupom na visutú lanovku až na vrchol.

Hotel je ocenený Certifikátom „Zariadenie priateľské k deťom a rodinám“ v rámci projektu „Vstúpte s dieťaťom“. Platnosť certifikácie je na základe skutočného stavu hodnotených služieb kontrolovaná Úniou materských centier.

Na prízemí nájdete detský kútik, v ktorom sa nachádza tabuľa na kreslenie, šmýkačka, hojdací koník, omáľovánky, farbičky, malé hračky, autíčka, plyšové hračky či stolové spoločenské hry a karty.
Staršie deti si môžu skúsiť súťaž o výhru pri stolnotenisovom stole, či biliardovom stole. K zapožičaniu sú aj lopty, bedmintonové rakety, švihadlá…

Vo Wellness URANIA čakajú na našich najmenších hostí dva nerezové detské bazény s 32 C vodou, s vodným ježkom prepojené nerezovou kĺzačkou. Väčších návštevníkov určite poteší nerezový relaxačný bazén s vodnými atrakciami, lezecká sieť, hojdací záliv, vodné chrliče, masážne trysky, vodná perlička, sauny, masáže a zábaly. Za poplatok sú k dispozícii detské nafukovacie kolesá, rukávniky a plienky do vody. Súčasťou wellness je aj prebaľovací pult.

Raňajky a večere sú podávané v hotelovej reštaurácii formou teplých a studených bufetových stolov, trojchodové obedy (predjedlo, polievka, hlavné jedlo, dezert) pre pobytových hostí sú servírované. Na požiadanie pri rezervácií sa zabezpečí  strava formou rôznych diét (bezlepková diéta, mliečna diéta, atď.). Súčasťou reštaurácie sú aj detské stoličky a detské menu. Príjemné posedenie a širokú ponuku nápojov poskytuje Lobby bar.

Hotel poskytuje ubytovanie v pohodlne zariadených apartmánoch, rodinných izbách, jedno- a dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, detskej postieľky, ktoré sú vybavené kúpeľňou, WC, telefónom, LCD TV so SAT programom a balkónom. Má bezbariérový vstup a je vybavený 2 bezbariérovými izbami.

V zimnej sezóne sa pri hoteli nachádza známe lyžiarske stredisko Tatranská Lomnica s najdlhšou zjazdovkou na Slovensku, ale aj lyžiarske stredisko pre rodiny s deťmi Buková hora a lyžiarska škola MAXILAND. Ak nie ste lyžiari, deti si od nás požičajú klzáky, boby, taniere na šmýkanie.

Detský kútik ponúka deťom tabuľu na kreslenie, šmýkačku, hojdacieho koníka, omáľovánky, farbičky, malé hračky, autíčka, plyšové hračky či stolové spoločenské hry a karty.
Staršie deti si môžu skúsiť súťaž o výhru pri stolnotenisovom stole, či biliardovom stole.

K zapožičaniu sú aj lopty, bedmintonové rakety, švihadlá…

Vo Wellness URANIA čakajú na našich najmenších hostí dva nerezové detské bazény s 32 C vodou, s vodným ježkom prepojené nerezovou kĺzačkou. Väčších návštevníkov určite poteší nerezový relaxačný bazén s vodnými atrakciami, lezecká sieť, hojdací záliv, vodné chrliče, masážne trysky, vodná perlička, sauny, masáže a zábaly.

Za poplatok sú k dispozícii detské nafukovacie kolesá, rukávniky a plienky do vody. Súčasťou wellness je aj prebaľovací pult.

V zime je možnosť zapožičať klzáky, boby, taniere na šmýkanie.

Pre malé detičky:

  • Detská postieľka
  • Prebaľovacie pulty
  • Detské stoličky v reštaurácii
  • Detské menu
  • Malý detský bazénik so šmýkačkou
  • Za poplatok sú k dispozícii detské nafukovacie kolesá, rukávniky a plienky do vody.
  • nerezový relaxačný bazén s vodnými atrakciami (lezecká sieť, hojdací záliv, vodné chrliče, masážne trysky, vodná perlička)
  • fínska sauna, parná sauna
  • rôzne druhy masáží a zábalov – relaxačná celotelová masáž, zdravotná manuálna lymfodrenáž, bahenná maska tváre, masáž čiastočná, relaxačná masáž tváre, bahenný zábal čiastočný, lymfodrenáž tváre a dekoltu, relaxačná masáž chodidiel, masáž lávovými kameňmi (čiastočná)
  • v blízkosti futbalové ihrisko

V letnej sezóne je hotel ideálnym východiskovým bodom pre podnikanie krátkych prechádzok v okolí Tatranskej Lomnice, pre vysokohorské túry do Skalnatej doliny, Huncovskej kotlinky, Doliny bielej vody, do masívu Lomnického a Kežmarského štítu, na výlety do Belianskej jaskyne, Javoriny a Ždiaru. Návštevníkom je k dispozícii futbalové ihrisko, požičovne horských bicyklov, galéria, múzeum TANAP-u, botanická záhrada TANAP. V blízkosti hotela SOREA Urán je nástupná stanica kabínkovej lanovky na Skalnaté pleso s možnosťou prestupu na lanovku na Lomnický štít. Okolie ponúka vhodné trasy aj pre cykloturistiku.

V zime je v blízkosti hotela lyžiarom k dispozícii najvyššie položená a najstrmšia zjazdovka na Slovensku. Zlyžujete 6,5 km dlhou zjazdovkou z výšky 2 196 m n. m. cez Lomnické sedlo do Tatranskej Lomnice (850 m n. m.). Stredisko zároveň ponúka zjazdovky Štart západ (1 998 m), Štart východ (850 m), Čučoriedky východ (957 m), Čučoriedky západ (884 m), Generál (1 063 m), Traverz (286 m), Buková hora (700 m) a pre náročnejších lyžiarov je určená zjazdovka Lomnické sedlo – Skalnaté Pleso (1 237 m). Lyžiarom sú k dispozícii najmodernejšie sedačkové a kabínkové lanovky, služby lyžiarskych škôl, skiservisov a požičovní športových potrieb. Milovníkov zimných športov poteší aj prírodné klzisko a upravené bežecké trate. Pre hotelových hostí je k dispozícii bezplatná úschovňa zimných športových potrieb.

 

Pozrite nižšie uverejnené pobytové balíky, prípadne nám pošlite nezáväznú rezerváciu, radi vám pošleme cenu presne pre vašu rodinu.

CESTUJ S DEŤMI S NAMI