fbpx

Demänová rezort – family, ski & wellness

Demänová 584, 03101 Demänová Cena od 50 € /noc

Priamo v obci Demänová sa nachádza krásny a moderný rodinný rezort, s vysokým štandardom ubytovania a s bohatými službami aj pre rodiny s deťmi.

Viac informácií
All inclusive Bez stravy Polpenzia S raňajkami
Aquapark Bazén Turistika Wellness

Demänová rezort je jedinečné ekologické stredisko, ktoré ponúka moderné a výnimočné ubytovanie pre rodiny. Dominantou sú prvky z masívneho dreva, celková prevádzka rezortu spĺňa ekologické princípy.

Ak hľadáte miesto na príjemný oddych v lone Liptova, no zároveň nechcete byť na samote v horách, prišli ste na to správne miesto. Demänová rezort vám ponúka ubytovanie v najkrajšej doline Liptova, ktorá má v okruhu maximálne 15 minút jazdy autom Auquapark Tatralandia, lyžiarske stredisko Jasná a Liptovský Mikuláš, ako aj mnoho atrakcií Liptova – jaskyne, salaše, turistické chodníky, cyklochodníky, detské parky…….

Rezort vám ponúka ubytovanie v luxusných apartmánoch alebo samostatne stojacich chatkách. Môžete si vybrať zo šiestich typov apartmánov, ktoré sa nachádzajú v rovnakej budove alebo samostatne stojace chaty. Záleží iba na vašich preferenciách a počte ubytovaných. Ubytovanie je možné pre klasické rodiny, aj pre väčšie skupiny.

Súčasťou rezortu je aj reštaurácia Pinius, kde si môžete vychutnať stravu formou a´la carte, alebo formou bufetu (polpenzia). Reštaurácia je zariadená v modernom štýle a ponúka vám príjemné posedenie v klimatizovanom interiéri alebo vonku, na najväčšej terase v liptovskom regióne. Z terasy je príjemný výhľad na blízke BIO jazierko, v ktorom sa môžete počas horúcich letných dní aj okúpať.

Súčasťou je detské multifunkčné ihrisko, jazierko, reštaurácia, wellness, ale nájdete tu aj požičovňu bicyklov, ebikov, či v zime lyží. V zime hostia radi využijú lyžiarske stredisko, určené pre nenáročných lyžiarov a deti, ktoré je priamo vedľa rezortu.

Demänová rezort ponúka mnoho zábavy a skvelých možností aj pre tých najmenších. Veľký areál je plný preliezačiek, hojdačiek a ihrísk pre vaše ratolesti. Ihriská sa nachádzajú priamo pred reštauráciou Pinus. Kids zóna ma skutočne bohaté vybavenie, aby si prišli na svoje či už drobci, alebo skorí tínedžeri.

Čo deti v rezorte nájdu:

 • Šmýkačky, hojdačky, preliezačky – deti vidno priamo z reštauračnej terasy, čo je veľká výhoda pre rodičov 🙂
 • Veľká nafukovacia trampolína so 6timi skákacími plochami
 • Zábavný nafukovací hrad so 7 m šmýkačkou (v závislosti od počasia)
 • Vtipná atrakcia Bumper Ball. Deti sa v nej môžu bezcieľne blázniť alebo si dať aj skutočný futbalový zápas. Pobaví ich jedno aj druhé, pretože budú vo veľkej nafukovacej guli, voľné budú mať iba nohy a pri snahe utekať či kopať do lopty je táto atrakcia skutočne zdrojom smiechu. 🙂
 • 3 ihriská, dve z nich sú prioritne určené pre loptové športy – futbalové alebo basketbalové ihrisko
 • Pre pravých fitness nadšencov Kids zóna ponúka fitness ihrisko.
 • Toto všetko si vychutnáte v nádhernom prostredí obklopení tatranskými štítmi. Atmosféru krásne dotvára prírodne jazierko, okolo ktorého sa Kids zóna tiahne. Ideálne riešenie pre osvieženie po poriadnom bláznení.
 • Pre menšie deti je k dispozícii detský kútik v hotelovej reštaurácii
 • V zime lyžiarske svahy určené pre nenáročných lyžiarov a deti, snowtubing, lyžiarska škola
 • Detský kútik v hotelovej reštaurácii
 • Profesionálny babysitting a starostlivosť o deti rôzneho veku
 • Detská stolička v reštaurácii

Nie je nič lepšie ako si po celodennej túre či lyžovačke  oddýchnuť vo wellness a načerpať nové sily. Na výber máte fínsku, parnú a infra saunu s ochladzovacou kaďou, odpočiváreň a vonkajšiu vírivku s úžasným výhľadom. V ponuke nájdete aj profesionálna masáž, pri ktorej vaše telo dostatočne zrelaxuje.

Súčasťou wellnesu je aj plnohodnotné fitnes centrum, ktoré neodmysliteľne patrí k aktívnemu a zdravému štýlu. K dispozícií sú kardio stroje a zariadenia, ako aj posilňovacie stroje a závažia, ktoré uspokoja nie jedného aktívneho športovca.

Pohodu si rodičia môžu užiť v štýlovej reštaurácii s terasou, zatiaľ čo sa vaše deti budú hrať v detskom kútiku, alebo na veľkom detskom ihrisku, na ktoré vidíte priamo z reštauračnej terasy.

V rezorte nájdete aj požičovňu e-bikov, lyži a servis, športový obchod, tenisové a basketbalové ihriská, na okolí mnoho cyklotrás a turistických chodníkov.

Ideálna lokalita v srdci Liptova vám poskytuje mnoho rôznorodých aktivít, či už je to lyžovanie na svahoch lyžiarskeho strediska Jasná, turistika po vrchoch Nízkych Tatier, alebo objavovanie Demänovskej doliny s jej prekrásnou prírodou a dvoma najznámejšími jaskyňami – Demänovská Ľadová jaskyňa a Demänovská Jaskyňa Slobody.

S deťmi stojí za to navštíviť termálny aquapark Tatralandia, alebo aquapark Bešeňová, lanové parky, kontaktnú ZOO, v zime skvelé lyžiarske strediská – jedno priamo v rezorte, krásne podzemné jaskyne, múzeá, či parky pre deti….

Stredisko Jasná je ideálne na letnú turistiku, vyjsť lanovkou, alebo peši na Chopok je isto pre všetky deti zážitok.

Blízkosť Liptovskej Mary ponúka možnosť prírodného kúpania, či vodných športov Mara Fun.

CESTUJ S DEŤMI S NAMI