fbpx

Demänová rezort – family, ski & wellness

Demänová 584, 03101 Demänová Cena od 50 € /noc

Priamo v obci Demänová sa nachádza krásny a moderný rodinný rezort, s vysokým štandardom ubytovania a s bohatými službami aj pre rodiny s deťmi.

Viac informácií
Bez stravy Polpenzia S raňajkami
Turistika Wellness

Demänová rezort je jedinečné ekologické stredisko, ktoré ponúka moderné a výnimočné ubytovanie pre rodiny. Dominantou sú prvky z masívneho dreva, celková prevádzka rezortu spĺňa ekologické princípy.

Ak hľadáte miesto na príjemný oddych v lone Liptova, no zároveň nechcete byť na samote v horách, prišli ste na to správne miesto. Demänová rezort vám ponúka ubytovanie v najkrajšej doline Liptova, ktorá má v okruhu maximálne 15 minút jazdy autom Auquapark Tatralandia, lyžiarske stredisko Jasná a Liptovský Mikuláš, ako aj mnoho atrakcií Liptova – jaskyne, salaše, turistické chodníky, cyklochodníky, detské parky…….

Rezort vám ponúka ubytovanie v luxusných apartmánoch alebo samostatne stojacich chatkách. Môžete si vybrať zo šiestich typov apartmánov, ktoré sa nachádzajú v rovnakej budove alebo samostatne stojace chaty. Záleží iba na vašich preferenciách a počte ubytovaných. Ubytovanie je možné pre klasické rodiny, aj pre väčšie skupiny.

Súčasťou rezortu je aj reštaurácia Pinius, kde si môžete vychutnať stravu formou a´la carte, alebo formou bufetu (polpenzia). Reštaurácia je zariadená v modernom štýle a ponúka vám príjemné posedenie v klimatizovanom interiéri alebo vonku, na najväčšej terase v liptovskom regióne. Z terasy je príjemný výhľad na blízke BIO jazierko, v ktorom sa môžete počas horúcich letných dní aj okúpať.

Súčasťou je detské multifunkčné ihrisko, jazierko, reštaurácia, wellness, ale nájdete tu aj požičovňu bicyklov, ebikov, či v zime lyží. V zime hostia radi využijú lyžiarske stredisko, určené pre nenáročných lyžiarov a deti, ktoré je priamo vedľa rezortu.

Demänová rezort ponúka mnoho zábavy a skvelých možností aj pre tých najmenších. Veľký areál je plný preliezačiek, hojdačiek a ihrísk pre vaše ratolesti. Ihriská sa nachádzajú priamo pred reštauráciou Pinus. Kids zóna ma skutočne bohaté vybavenie, aby si prišli na svoje či už drobci, alebo skorí tínedžeri.

Čo deti v rezorte nájdu:

 • Šmýkačky, hojdačky, preliezačky – deti vidno priamo z reštauračnej terasy, čo je veľká výhoda pre rodičov 🙂
 • Veľká nafukovacia trampolína so 6timi skákacími plochami
 • Zábavný nafukovací hrad so 7 m šmýkačkou (v závislosti od počasia)
 • Vtipná atrakcia Bumper Ball. Deti sa v nej môžu bezcieľne blázniť alebo si dať aj skutočný futbalový zápas. Pobaví ich jedno aj druhé, pretože budú vo veľkej nafukovacej guli, voľné budú mať iba nohy a pri snahe utekať či kopať do lopty je táto atrakcia skutočne zdrojom smiechu. 🙂
 • 3 ihriská, dve z nich sú prioritne určené pre loptové športy – futbalové alebo basketbalové ihrisko
 • Pre pravých fitness nadšencov Kids zóna ponúka fitness ihrisko.
 • Toto všetko si vychutnáte v nádhernom prostredí obklopení tatranskými štítmi. Atmosféru krásne dotvára prírodne jazierko, okolo ktorého sa Kids zóna tiahne. Ideálne riešenie pre osvieženie po poriadnom bláznení.
 • Pre menšie deti je k dispozícii detský kútik v hotelovej reštaurácii
 • V zime lyžiarske svahy určené pre nenáročných lyžiarov a deti, snowtubing, lyžiarska škola
 • Detský kútik v hotelovej reštaurácii
 • Profesionálny babysitting a starostlivosť o deti rôzneho veku
 • Detská stolička v reštaurácii

Nie je nič lepšie ako si po celodennej túre či lyžovačke  oddýchnuť vo wellness a načerpať nové sily. Na výber máte fínsku, parnú a infra saunu s ochladzovacou kaďou, odpočiváreň a vonkajšiu vírivku s úžasným výhľadom. V ponuke nájdete aj profesionálna masáž, pri ktorej vaše telo dostatočne zrelaxuje.

Súčasťou wellnesu je aj plnohodnotné fitnes centrum, ktoré neodmysliteľne patrí k aktívnemu a zdravému štýlu. K dispozícií sú kardio stroje a zariadenia, ako aj posilňovacie stroje a závažia, ktoré uspokoja nie jedného aktívneho športovca.

Pohodu si rodičia môžu užiť v štýlovej reštaurácii s terasou, zatiaľ čo sa vaše deti budú hrať v detskom kútiku, alebo na veľkom detskom ihrisku, na ktoré vidíte priamo z reštauračnej terasy.

V rezorte nájdete aj požičovňu e-bikov, lyži a servis, športový obchod, tenisové a basketbalové ihriská, na okolí mnoho cyklotrás a turistických chodníkov.

Ideálna lokalita v srdci Liptova vám poskytuje mnoho rôznorodých aktivít, či už je to lyžovanie na svahoch lyžiarskeho strediska Jasná, turistika po vrchoch Nízkych Tatier, alebo objavovanie Demänovskej doliny s jej prekrásnou prírodou a dvoma najznámejšími jaskyňami – Demänovská Ľadová jaskyňa a Demänovská Jaskyňa Slobody.

S deťmi stojí za to navštíviť termálny aquapark Tatralandia, alebo aquapark Bešeňová, lanové parky, kontaktnú ZOO, v zime skvelé lyžiarske strediská – jedno priamo v rezorte, krásne podzemné jaskyne, múzeá, či parky pre deti….

Stredisko Jasná je ideálne na letnú turistiku, vyjsť lanovkou, alebo peši na Chopok je isto pre všetky deti zážitok.

Blízkosť Liptovskej Mary ponúka možnosť prírodného kúpania, či vodných športov Mara Fun.

Výhodné pobytové balíčky

Pobyt s deťmi s atrakciami Od €

Zažite s deťmi nezabudnuteľnú dovolenku s obrovským ihriskom, bazénmi, šmýkačkami, či animačným programom.

Pobyt s rodinou ponúka:

 • Detský aquapark Aqua FUN  v lete / SKI centrum Demänová v zime.
 • Nekonečnú zábavu vo FUN center. Mini zipline, 3D bludisko či bungee trampolíny úplne zdarma. Vstup platí pre každého ubytovaného na každý deň pobytu.
 • Rodinný relax vo wellness centre. Celá rodina má v cene pobytu na každý deň dokonalý relax vo wellnesse, ktorý môžete vo vyhradených hodinách navštíviť aj s deťmi od 3 rokov.
 • Čarovné kino pod hviezdami – v letných termínoch. Len vy, vaši najbližší, niečo dobré pod zub a skvelý film priamo pod hviezdnou oblohou. Premietanie podľa počasia.
 • Kids Zone vedľa terasy Pinusu. Preliezačky a šmýkačky s mäkkou dopadovou plochou aj detské autíčka.
 • Bio jazierko. V lete slúži na osvieženie, v zime na otužovanie. Po zotmení zabezpečí osvetlená fontána v strede jazierka neopakovateľnú atmosféru.
 • Vystavenie Liptov Region card. Karta pre uplatnenie rôznych zliav po celom regióne.
 • Zľavu 10 % na požičanie elektrobicyklov. Vydajte sa s rodinkou na cyklovýlet s e-bikmi zo SMILE outdoor center, ktorý je priamo v rezorte. V ponuke aj junior veľkosti.
 • Zľavu 10 % obchode Kriváň. Chutný kváskový chlebík, slovenské syrové výrobky a suveníry kúpite priamo v rezorte so zľavou.
 • Zľavy na vodné atrakcie či plavbu Loďou Mária na Liptovskej Mare.
 • Zľavy pre pobyty od 4 nocí zľavy na ubytovanie vo výške 5% – 30% v závislosti od dĺžky pobytu.
 • Zľava na GOPASSy a AQUAPASy.
 • Nespočetné množstvo zážitkov na jednom mieste.
CESTUJ S DEŤMI S NAMI