fbpx

Bluesun hotel Marina

Filipinska 2, Brela, Chorvátsko Cena od 60 € /noc

Hotel Marina sa nachádza v tichom prostredí, v malebnom mestečku na Makarskej riviére, obklopený borovicovým lesíkom, preto je ideálny pre rodiny s deťmi.

Viac informácií
Polpenzia
Bazén More

Hotel Marina sa nachádza v Brele, v malom turistickom mestečku na Makarskej riviére. Ubytovanie sa nachádza 2 minúty chôdze od pláže, v krásnom, príjemnom a zároveň tichšom prostredí. Nachádza sa v blízkosti slávnej pláže Punta Rata, ktorá bola magazínom Forbes označená za jednu z 10 najkrajších pláží sveta a predstavuje tak perfektnú letnú destináciu.

Relaxujte vo svojich pekne zariadených izbách s krásnym výhľadom na Jadranské more, alebo na pohorie Biokovo. Izby sú vybavené so sprchou a WC, balkónom, televízorom, trezorom, fénom a minibarom. Všetky izby sú klimatizované a sú s možnosťou prístelky.

Hotel má recepciu, reštauráciu a plážovú reštauráciu, aperitív bar a terasu.

Hostia hotela môžu bezplatne využívať vonkajší sladkovodný bazén v hoteli Maestral so slnečníkmi a lehátkami, alebo za poplatok vnútorný bazén v hoteli Soline. Všetko v tesnom susedstve.

Po osviežujúcom kúpeli v krištáľovo čistom mori sa môžete prejsť po chodníku pozdĺž mora, ktorý vedie k starému prístavu a do mesta Gornja Brela.

Za príplatok je možné v hoteli zabezpečiť aj služby dopravy a rôzne exkurzie po celom regióne.

Hotel Marina je ideálnou voľbou a garanciou na nezabudnuteľnú rodinnú dovolenku.

Aby boli deti počas pobytu v hoteli stále veselé a hravé a aby si rodičia vedeli užiť bezstarostný oddych, majú v hoteli zabezpečený bohatý animačný program pre deti.

Nielen počas dňa ale aj vo večerných hodinách si môžu vaše deti užívať rôzne športové a zábavné aktivity, ktoré sú pre nich pripravené.

Súčasťou je pravidelný miniclub.

V hoteli myslia aj na pohodlie najmenších.

 • detské postieľky
 • detské stoličky
 • detské porcie
 • miniklub
 • animačný program pre deti

Príďte sa odreagovať od každodenných starostí a dokonale zrelaxujte svoje telo aj dušu v príjemnom prostredí Hotela Marina. V hoteli nájdete aj:

 • internetový kút
 • kadernícky salón
 • saunu
 • solárium
 • v ponuke sú aj masáže
 • lekár
 • wellness & spa služby si môžete využívať v neďalekom hoteli Soline

Brela je malé turistické mestečko na Makarskej riviére. Vzhľadom k jeho prírodnej kráse a bohatej turistickej tradícii je dnes moderným turistickým strediskom s bohatou turistickou ponukou. Keď ste v meste, tak určite navštívte príklady kultúrneho dedičstva kostol Gospa, ktorý je pamiatkou barokovej architektúry.

Voľný čas

Brela sa nachádza na mieste ideálnom pre výlety do blízkeho okolia. Väčšina jednodenných ciest, ktoré spájajú Brelu s inými miestami v Dalmácii umožňuje vidieť širšie okolie. Výlety sú rôzne od prastarého srdca Dalmácie, Splitu s jeho antickým a stredovekým jadrom vystavaným okolo paláca rímskeho cisára Diokleciána, cez svetoznámy Dubrovník po ostrov Brač a Hvar, jadranské centrá písomnosti a kultúry.

Radi vám pošleme cenovú ponuku presne pre vašu rodinu, stačí nám poslať nezáväznú rezerváciu.

CESTUJ S DEŤMI S NAMI