fbpx

Bambara Hotel Premium

Felsőtárkány Bükkerdö sétány 2-4 Maďarsko Cena od 67 € /noc

Hotel leží v krásnej nedotknutej prírode, v blízkosti mesta Eger, v obci Felsőrárkány. Zažite jedinečnú rodinnú dovolenku, nechajte sa uniesť atmosférou Západnej Afriky.

Viac informácií
Polpenzia
Bazén Wellness Zábavný park

Urobte si od každodenného života chvíľu voľna – zážitok z pobytu hotel povýšil na novú úroveň. Súčasťou hotela je krásny zážitkový tématický park v okolitom lese hotela, ktorý predstavuje “ stratený svet“. Hotel sa sústredí na rodinnú atmosféru a neustále ponúkajú rodinné a detské služby.

Len tu zažijete dovolenku ako v Afrike a nemusíte ani cestovať ďaleko.

V hoteli Bambara máte na výber z nasledujúcich typov izieb, ako izba Premium, Junior Suite a Apartmán. V každej izbe nájdu hostia komfortné zariadenie v štýle Západnej Afriky, priestranné miestnosti, klimatizáciu, minibar, trezor, LCD/ Plazma TV, satelitné programy, kúpací plášť, papuče, telefón s priamou voľbou, písací stôl, sú vybavené s balkónom, vaňa alebo sprchovací kút, sušič vlasov, vanička pre deti, toalety, možnosť objednať detskú postieľku na izbu. Junior Suite a v apartmáne je spálňa oddelená od obývacej časti.

Gastronómia: Najesť sa môžete v hotelovej Á la carte reštaurácii, v Bufetovej reštaurácii, v Lobby bare na vás čaká príjemné posedenie.

Wellnes centrum: Vychutnajte si chvíle relaxu Bambara SPA, Sáhel wellness a Mali Beach na dvoch poschodiach hotela. Bambara Spa vás prenesie do sveta Afrických kmeňov, kde nájdete vnútorný plavecký bazén a detský svet s hrochom Malim a so slonicou Kumbou.

Zábava: Doprajte si s rodinou dovolenku zážitkov. V hoteli Bambara vás čaká bohatý program plný hier, súťaží a zábavy. Rodičia si môžu dopriať dokonalý relax vo wellness centre, zatiaľ čo deti sa budú zabávať s animátormi.

 Hotel ponúka pre deti ozaj širokú paletu služieb, zábavy a dobrodružstiev.

 • Opatrovanie deti
 • Bazén pre deti
 • Jazda na koni
 • Herňa pre deti
 • Detské ihrisko
 • Karaoke
 • Matrix klub pre tinédžerov
 • Xbox
 • Stolný futbal

Stratený park s množstvom prekvapení: stratené Labirintové mestoOpičí dvorvisiace úletobogány a jaskyne za vodopádmivisiace mosty, ktoré zabezpečia unikátnu atmosféru v bukových lesoch.

 • Detské menu v reštaurácii
 • Detské stoličky
 • Postieľky
 • Detský bazén
 • Džungľový detský kútik pre najmenších
 • Detské ihrisko

Hotel vie, že aj vy si zaslúžite trochu hýčkania, relaxu a starostlivosti.

Bambara SPA vás prenesie do sveta Afrických kmeňov, kde nájdete vnútorný plavecký bazén a detský svet s hrochom Malim a so slonicou Kumbou. V špeciálnych kmeňových domčekoch sa pred hosťami hotela otvorí špeciálna ríša afrosauny: africká sauna s plávajúcou doskou, africká aromatická komora s liečebnými rastlinami, africký herbárMorská soľná kabínaaromatická infrasaunaexotické zážitkové a masážne sprchy s rôznymi aromatickými vôňami, ľadová jaskyňa, vyhrievané oddychové lavice, Vitalizačná Kneipp masáž nôh, meditačná oáza na relaxáciu duše s kapsulami „včelí úľ“.

Novinkou je mystická jaskyňa so zážitkovými, exotickými, parnými a masážnymi prvkami, vírivkou, zážitkovými kúpeľmi a oddychovou časťou, rozmazná všetkých hostí.

Sáhel lesný wellness na osobitnom poschodí ponúka nerušené relaxačné služby pre dospelých s vonkajšou panoramatickou oddychovou terasou, vonkajšou panoramatickou saunou a romantickou vírivkou.

Na Mali Beach na Vás čaká vonkajší plavecký a detský bazén, trojposchodový zážitkový bazén v lesnom prostredí s terasou a obrovskou vírivkou, so zážitkovými prvkami masáže krčnej a driekovej chrbtice, oddychovým bazénom, oddychovým „úľom“ zaveseným v lesnom prostredí a pieskovým povrchom pripomínajúcim pláž, čo zabezbečí perfektný oddych.

Hotel ponúka rôzne organizované športové aktivity. V budove je aj fitnes centrum.

Z hotela sa môžete pokochať výhľadom na národný park Bükk. Mesto Eger je vzdialené len 10 minút jazdy.

Voľný čas

Hostia hotela majú neobmedzený vstup do Bükkského záhradného parku, kde sa môžu zabaviť v Meste Opíc, v Meste Labyrintov, za zavesenými úľmi a vodopádom, môžu nájsť tajomnú jaskyňu, kde na nich čakajú menšie tobogány, lietajúce člny v pasci pavučiny, visuté mosty a komunikujúce lesné úle. 

Cenovú ponuku vám radi pošleme presne pre vašu rodinu.

CESTUJ S DEŤMI S NAMI