Situácia ohľadne pandémie

Milí naši klienti a fanúšikovia našej stránky.

Radi by sme Vás informovali o vzniknutej situácii.

V dôsledku koronavírusu sme kontaktovali všetkých našich klientov, ktorí mali cez nás objednaný pobyt v nadchádzajúcich termínoch. Tí, ktorí si rezervovali pobyt na letné obdobie, je na Vašom individuálnom rozhodnutí, ako sa rozhodnete. Ak máte záujem pobyt zrušiť, vyhovieme vám v plnej miere. Odporúčame však počkať po skončení krízových opatrení a doriešime Vaše pobyty individuálne. O svoje peniaze sa báť nemusíte. Aj pri storne pobytu v neskoršom období, Vám vrátime plnú čiastku za pobyt. Všetkých kontaktujeme individuálne.

Akýkoľvek záujem o zrušenie pobytu riešime bezodkladne.

Pracujeme neustále na zlepšení našej novej stránky a veríme, že situácia sa postupne upokojí, všetko sa vráti do starých koľají a nás všetkých tak čaká ešte veľa pekných a zábavných pobytov s rodinou. 🙂

Záleží nám na Vašom zdraví a tak až do upokojenia situácie, neobjednávame žiadne ďalšie pobyty. Neposielame ani cenové ponuky, nakoľko je veľmi pravdepodobné, že hotely budú svoje ceny meniť. O obnove našich služieb Vás budeme informovať.

Medzičasom sa posnažíme pripraviť pre Vás také zariadenia pre rodiny s deťmi, ktoré veríme, Vám obnovia dôveru v cestovanie a následne si užijete krásny pobyt s rodinou.

Ak sa v tomto období chcete zabaviť s deťmi a prečítať si niečo zmysluplné o cestovaní, ponúkame Vám knihu plnú cestovateľských informácií pre deti www.malycestovatel.sk

Deti tu nájdu informácie o Európe, jej hlavných mestách a to všetko hravou formou, pomocou príbehov.

Držme si všetci päste, aby sa život opäť dostal do normálnych koľají. Veľa zdravia!

Najčítanejšie články